Антикіготь, Антивандальная, Антіцарапка

Текстиль на ваш диван

Прості і зрозумілі переваги:
- Для більш довгого життя дивана.
- Якщо є малі діти, для їх безпечних ігор і безпеки диванів.
- Для і заради любові до своєї тварини.
- Для публічних місць. Чи збережуть товарний вигляд довше.

Підбір тканин антикіготь

Також називають «Антивандальная», рідше, «Антіцарапка». Наскільки анти чи вандальна складно судити, тканини як тканини, нормальний текстиль. Антіцарапка? Ну навряд чи, дряпається на ура. Одного разу, навіть, чули як її прозвали «Антідіти», сміх і гріх. Ці тканини, чесне слово, можна назвати тільки антикіготь, ніяк інакше.


« ... У мене одна з кішок точить кігті об залізні вхідні двері. Якось у мене тканина і слово "антикіготь" в одне речення не ставляться, хіба що вона кевларова.»
Антикіготь для пошиття на замовлення меблевих чохлів в Києві.
 • Ці тканини не чарівні, не мають магічних властивостей, «хижаки» їх не бояться. У складі немає і бути не повинно ніякого особливого просочення. Якщо вас переконують що антикіготь чимось просякнутий, наполягаємо уникати купувати подібний матеріал. Часті факти коли надмірна хімія в складі тканини, яку ви будете використовувати в дивані, може нашкодити вам, вашим дітям, або тваринам. Антикіготь особливої структури для чохлів без хімічних спеціальних добавок. Непотрібно купувати не зрозуміло що, бережіть свої меблі і здоров'я.
 • Як же це дізнатися? Під народним брендом «антикіготь» ділки «втюхують» часом далеко не його! Багато разів вже люди у яких працювали, з гордістю, повідомляли ось їх диван настільки крутий і взагалі, всім диванам, диван, прям фірмовий. На ділі ж, проста сировина зі звичайних тканин. А нерідко, низького цінового сегмента, для більшої переконливості поділений фірмочками на якісь там категорії, напевно вже вам говорили ( «... це матеріал першої категорії», «... а це третій». Що за категорії? Звідки вони взялися , думаю вони самі навряд чи знають, спадщина совка), який точно не є ним. Чому ж він простояв циленький від кігтів тваринок багато років, запитаєте ви. Відповімо, не така вже й таємниця, точніше немає жодної таємниці яка б оточувала це. Наші чотириногі друзі часто бояться нових предметів, особливо великих. Нові меблі в квартирі - стрес для зрілого «маленького друга». Як тварина зреагує на новісінький диван це вже залежить від його роздратованості. Найчастіше нові речі обходяться стороною, в тому числі і новий диван, з часом це входить у них в звичку. З таких звичайних реакцій жівотінок з'являються помилкові думки що дивани, або пуф або тахта, або крісло, чи що там ще є в меблів мають оббивку саме з антикіготь. На ділі ж кішці вже не цікавий диван і це увійшло в звичку.

 • « ... а в мене - об бетонний кут ... за рік продряпала напевно поглиблення мало не в сантиметр. Може, бетон фіговий?))) »
  Антикіготь для перетяжки меблів і пошиття чохлів.
 • Все ж, як розпізнати, і використовувати для своїх меблів те що потрібно ?! І тут не ціна питання. Ціна ні як не вказує що перед вами. Вартість кішок не вразить, гарантуємо! З шеніла, жаккарда, шкір зама або замші виключені, вони виключно подобаються кішкам. Буває тільки з флока або велюру, найчастіше кращий зараз виготовляють з велюру. Велюрове плетіння більш щільне ніж шенілла або гобеленах. За щільністю плетення найстійкіші жаккард, велюр. Жаккард поза групою бо він має гладку поверхню, в'язаний орнамент, де нитки йдуть в усіляких напрямках, несхожою щільності, суперечливою структури. В принципі усі ворсові тканини схожі, вони за своєю будовою однорідні, нитки однакові, плетіння насичене, що не переривчасте, а візерунки робляться за рахунок фарб або тиснення. Переваги текстилю - володіння ворсистим верхом. Легка ворсистість полотна вкриє потенційні пошкодження в майбутньому, це теж відміна Антикігтя.
 • Велюр має більш концентровані з усіх матеріалів витки, цілком гідний називатися Антикігтем.
 • Слід розуміти - у котів і песиків різні кігті, вони докладають неоднакові зусилля що б випробувати на коготок тканину. Виходячи з того яка у вас тварина також зверніть увагу на додаткові властивості тканини.
 • Тканини антикіготь від котів купити для меблів

  Для кішок підійде флок і велюр середньої жорсткості, для їх сил і потужності ці матерії досить щільні. Кішки більш домашні тваринки, до м'яких меблів прив'язані більше собак. Вони просто таки закохуються в дивани. Кішки можуть кілька років цілеспрямовано атакувати одне місце, рано чи пізно перемога буде за ними. Ось тому тканину антикіготь правильніше брати ворсисту розуміючи, що кішка все одно дістанеться до своєї мети, а ворса закриє можливі збитки. Не майте ілюзій до диванів, які б вони стійкі не були, не встоять проти кігтя. Тканина слабкіше.

  Антикоготь ANFORA
  Туреччина / 33 кольора
  ANFORA
  470 грн.
  Ткань антикоготь Альмира
  Китай 24 кольора
  Альміра
  470 грн
  Антивандальная
  Туреччина 18 кольорів
  DREAM SEED
  550 грн
  Тканини антикіготь від кігтів собак

  Для Шаріков підбирайте товсту і стійку, навіть швидше щільну, щоб густота Антикігтя не дозволила пошкодити оббивку, і їх зовнішню красу кігтем. У Барбоса є можливість побігати по вулиці, спустити енергію поза домом, дивани їх мало цікавлять, якщо вже сильно нудно або раптово напала грайливість. Для собачки краще підбирати важкопрохідне сукно хай не ворсисте, що б коготки або ікло якомога складніше входив в тіло м'якого куточка, і він залишався цілий якомога довше.

  Антикоготь Снейк
  Корєя 12 кольорів
  Снейк
  850 грн
  Антикоготь ткань Петра
  Польща 13 кольорів
  Петра
  450 грн
  Догляд за меблевої тканиною антикіготь.

  Існує погляд - котикам допомагає обрізання кігтів, після такої собі процедури їх меблювання не приваблює. Однак реакція у кішок різна. У одних дійсно зникає інтерес до меблів, а у деяких тільки прокидається.


  « ... Після обрізання кігтів котя починає їх точити об диван з подвоєною частотою»

  Антикіготь - догляд та чистка тканин

 • Догляд за меблями не складний. Поверхня як правило «щетиниста», дозволяє з легкістю із застосуванням неагресивних хімічних миючих засобів відмити практично все. Основа Антикігтя може бруднитися, але зовнішній вигляд матерії тримати чистим не складе труднощів. При забрудненні оббивки меблів радимо зробити чистку з менш агресивних засобів, поступово підвищуючи рівень токсичності препарату. Якщо вже зовсім караул, в такому випадку телефонуйте, тканина не просто міцна, а популярна для виконання перетяжки меблів або чохлів, практично завжди є в наявності, всіляких кольорів і колекцій.
 • Інші переваги антикігтя. Мета цього оббивного матеріалу уберегти меблі не тільки від кішок. Подібні тканини вважаються Антивандальні. А значить стійкі до різних зовнішніх пошкоджень. Якщо коротко, вони застосовують в місцях особливого забруднення. Наприклад, на кухні. Не рідко в Антикігті знаходяться різні салони. Немає нічого кращого ніж антикіготь, якщо у вас перукарня. Водо-оталківающіх тканин існує мало, до того ж за розумні ціни. Тренуйтесь на кішках.

  Також не слід забувати про дітей. Антивандальна потрібна і проти дітей, навіть точніше для дітей. А якщо вони ще й дружать з кішкою, або вона є в будинку то в двійні потрібна! Дивани в небезпеці якщо починаються ігри. Якщо з кішками можна домовитися то діти на компроміс не йдуть. Меблі потрібно особливо захищати від фарб, ручок, фломастерів, або найгірше це пластиліну. Не з багатьох тканин можна все це змити. І на поверхнях часто залишаються помітні зарубки від різних ігрищ. Скажите, що вони для цього і повинні служити! Дуже може бути що дивани витримають все, але ж можна мінімізувати загрози. Меблі будуть вам вдячні. Не тільки внутрішньо, але й зовні. Як би там не було меблі повинні радувати око теж. Не будете ж ви щороку нишпорити по всіх магазинах який має Київ у пошуках нового кожен раз, після ігор дітей. Дивани теж меблі і на них сплят

  Диван це не стіл на якому можна малювати, для цього є папір. Він не батут, на якому можна скакати до стелі, або стрибати з шафи на нього. Хоча. Що б ви не робили і не говорили діти все одно будуть використовувати будь-які меблі до будь-яких потреб і цілям, і найрідше як меблі. Ось тому вам потрібна, точніше меблі вимагають, особливо міцну матерію. До тих пір поки діти не закінчать школу. І тільки після цього почнеться спокійне життя меблів!

  О компаніі

  з 10.00 до 20.00
  моб. (097) 965 40 66
  Для фотографій і повідомлень
  viber (094) 887 80 73
  WhatsApp (094) 887 80 73
  пошта: divanchic@gmail.com

  Додаткова інформація

  Ваши запитання
  Статі
  23 відомих стиля
  О чохлах
  Мапа сайта

  Ми в соцмережах

  Facebook
  Instagram
  Ру
  En
  Хостинг от uCoz