Чохли для меблів захисні

Переглянути всі роботи

Також іноді реалізовуємо на рівні з меблевими чохлами та захисні чохли не тільки для м'яких меблів. На фотографії можете бачити як можна укрити від негоди ваші предмети інтер'єру від негоди, чи то сніг, чи дощ. І не просто вкрити як-небудь, а красиво оформити перетворивши прихований об'єкт на привабливий предмет інтер'єру.

Чохли для меблів захисні Чохли для меблів захисні

У таких моделях чохлів застосовують різні прийоми від липучки та теплої підкладки до шнурівки та міцних подвійних швів. В даному випадку використано шнурівку по низу чохла для щільної зав'язки для укриття обіднього столу та оздоблювальні шви для міцності чохла. Як видно на фотографії чохол вкриває не тільки стіл, а й стільці, що стоять біля нього, тому шви в чохлі були посилені для уникнення випадкового розриву від пориву вітру.

Міцність чохлів

Для вуличних меблів як правило використовують не меблеві тканини, частіше одежу, не промокають, найпопулярніша це класична «плащовка». Подібна тканина тонка, але міцна та відмінно підходить для частого користування. І що також немало важливо, одягові тканини, що не промокають, дуже красиві і мають багату кольорову гаму. Однак для вуличних меблів, таких як шезлонги, матрац або диван, одягові тканини, що знаходяться виключно на свіжому повітрі, можуть і не підійти, у такому випадку у нас є спеціальна тканина «Shader». Подібна тканина винятково міцна та стійка до атмосферних коливань.

Чохол для вуличних меблівShader XD-2

Є схожі роботи

Переглядів: 139
Имя *:
Email *:
Код *:

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: divanchic@gmail.com

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz