1. Перетяжка мебели, перетяжка на дому. обивка
 2. Реставрация мебели на дому. Профессионально, низкая цена, качественно любой мебели. Ремонт
 3. Изготовление на заказ для мебели в индивидуальном крое. Чехол
 4. Антикоготь. Прочная к когтям животных, антивандальная для восстановления мебели. Антикоготь
 5. Каталог мебельных тканей для диванов, кресел, стульев и другой мебели для перетяжки и пошива мебельных накидок в Киеве. Ткань
 6. Онлайн консультации. Ваши вопросы и наши ответы. Полезная информация. FAQ

“пустая”

 • Мапа сайту
 • Про нас
 • Контакти
 • Наші роботи
 • Чим ми відрізняємося від інших? Чому ми краще? Ці питання вічні. Постараюся на них дати відповідь.

  Нічим ми не відрізняємося. Як і всі інші надаємо послугу, допомагаючи вам.

  Чи краще ми, я не знаю, не мені вирішувати, вирішувати Вам. Звичайно той факт що ми працюємо вже більше 10 років про щось напевно говорить, а можливо це говорить  всього лише що ми більш живучі.

  Ми бачили багато фірм які різко з'являлися і також різко зникали.

  Також бачимо фірми які не поспішаючи і методично існують з року в рік і заробляють свій репутаційний капітал.

  Репутація - це найтвердіша валюта в сучасному світі. Найнадійніший рятувальний круг в будь-які важкі часи. Репутація завойовується роками.

  почему мы
  Коротко про нас, хто ми. Ми не безлика корпорація або безіменна фірма одноденка яка не маючи репутації прикривається своєю рекламою або хитрим брендом. У нас маленький сімейний бізнес по оббивці меблів і пошиття чохлів, з незмінним складом ось уже більше 10 років. Чи багато хто може цим похвалитися?

  У наші плани не входить розростання і збільшення обсягів робіт до космічних масштабів, нам цього не потрібно. Особисто я не хочу щоб те що мені подобається і приносить задоволення, перетворювалося в сліпу технологічне мавпування, хочеться самому все робити, не поспішаючи, методично, і з інтересом. Ми тут всі однодумці, і вважаємо за краще цікаву роботу нудній.

  І цікава робота завжди знайомить нас з цікавими людьми. Світ дивовижний. Люди зустрічаються настільки різні що зовсім не дивує поява соціальних мереж, рано чи пізно, погодьтеся, мало з'явиться місце яке сконцентрує в собі всіх цікавих людей.Світ змінився, люди змінилися.

  З'явилося безліч соціальних мереж, в різних країнах, і далеких, і ближніх, як ніби ми всі поруч, це дивно! Ми стаємо друзями, ми бачимо життя один одного. Ви дізнаєтеся про нас, ми про Вас.

  Ви можете бачити як ми професійно розвиваємося, ростемо у Вас на очах, або які ми зазнаємо труднощів ... Соціальні мережі «оголюють» в доброму сенсі!

  Приєднуйтесь, будемо знайомиться, дружити!  Фейсбук


  ВКонтакте


  Одноклассники


  Твиттер


  Блоггер


  Тумблр  Хауз


  Линкедн


  Сайт-Гугл


  ЖЖ


  Це різні соціальні мережі і ресурси де у нас є можливості зробити свої сторінки. Вони всі суто пов'язані з нашими послугами по оббивці меблів і пошиття чохлів. Якщо Ви бажаєте познайомитися з нами ближче, а не тільки з сухими робочими закладками, будемо раді бачити Вас на наших особистих сторінках. Якщо Ви є в якійсь із зазначеній соцмережі обов'язково додайте нас у друзі, підпишіться, або вступіть в групу або спів-товариство.

  Сергій - Сергей Катя - Катя