Ширми - Ремонт і перетяжка

Що таке ширма?

Ремонт перетяжка ширм в Києві. Ширма (від нім.Schirm захист) — елемент інтер'єру, невелика портативна перегородка, що відокремлює частину кімнати, наприклад для переодягання. Може використовуватися, щоб розбивати простір кімнати на два не цілком ізольованих - наприклад, відокремлювати кухню від їдальні або гардероб в складі спальні. wikipedia*

Популярність ширм висока, їх застосування також різноманітно. Але як і будь-який предмет побуту рано чи пізно вимагає лагодження, відновлення і інших втручань для підтримки своєї форми. Надаючи послуги з ремонту та відновлення ширм ми також пропонуємо Вам їх видозмінити або украсіть.Создать практично новий дизайн ширми.

Нагадаємо про можливість перетяжки ширм матеріалами такими як шенилл, велюр, гобелен, жаккард і звичайно ж шкіра. У нас є в наявності для оббивки і перетяжки тканини мають центральні малюнки, великі смуги, смисловий посил.

Ми оригінально поєднаємо, скомпонуємо кілька видів тканин, і також надалі прикрасимо малюнком. У каталозі тканин рекомендуємо уважно переглянути всі тканини особливо в колекції «ексклюзивна» і «палацова», і там ви знайдете той матеріал який точно використовуєте для перетяжки ширми.

Ремонт перетяжка ширм в Києві.

О компании

с 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографий и сообщений
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
почта: divanchic@gmail.com

Дополнительная информация

Ваши вопросы
Статьи
23 популярных стиля
О чехлах
Карта сайта

Мы в соцсетях

Facebook
Instagram
Ук
En
Хостинг от uCoz