Виготовлення чохла на диван.

Переглянути всі роботи

Яскравий зразок чохла для меблів коли ви, тобто клієнти, самі купуєте тканину на свій смак. Багато хто не наважується самостійно вибрати тканину, боячись помилитися в кольорі або малюнку, або що чохол не гармоніюватиме з інтер'єром кімнати, і як бачите побоювання часто без ґрунтовні. Чохол виглядає чудово, унікальна, але в той же час проста тканина чудово вписалася в загальний дизайн. Виконання в «Індійському стилі» з дійсно простою тканиною та прикрашеною зав'язками зайняли гідне місце у нашому фото-архіві робіт і ми з гордістю демонструємо результат спільного результату, вашої тканини, обраної виключно вами і за вашим баченням, і нашої роботи.

«Індійський стиль» виготовлення чохлів для меблів вважається нами одним з найбільш трудомістких. Меблевий чохол на замовлення завжди виглядає краще та якісніше за штамповані чохольні вироби. Персональний підхід до меблів дозволяє застосувати такі елементи декору як зав'язки, розмістивши їх на правильній висоті горизонтально підлозі. загалом зробити їх гармонійною частиною моделі. Також ми застосували чіткий і строгий підгин низу, як бачите, тканина не провисає і не лежить на підлозі, що для цієї моделі небажано. По вигину підлокітників було виконано «оздоблювальні» шви, більш відомі як «джинсові», вони не лише підкреслили форму вигину, а й відіграли ключову декоративну роль усієї моделі.

Виготовлення чохла на диван.

Особливості чохла

Пошиття чохла подібної моделі зазвичай не передбачає великої витрати витратних матеріалів. Різні блискавки і липучки, зав'язки, звичайно застосовуються регулярно, але тільки в необхідних місцях і в потрібній кількості. Ці чохли сфокусовані більше на тканині, так як тканини на такі моделі йде більше, ніж на звичайні моделі типу - «Англійські». Блискавка для зручності розташовується в задній частині чохлів, укрита в швах і зовсім не помітна, якщо раптом меблі розмістять по центру кімнати, то ніхто і не помітить наявність блискавки.

Можна пишатися чохлами

Як ми вже згадували, тканина була придбана клієнтом, але ми наважимося порекомендувати з тих тканин, що є у нас, для моделі цього чохла. Форма меблів повинна бути трохи незграбна і пошиття на замовлення найкраще підійде з тканин «Віра», «Корал», «Фіона», всі ці тканини принтовані, тобто прикрашені оригінальними друкованими орнаментами. Серед них є жаккард та велюр, відмінні тканини для меблевих чохлів.

Є схожі роботи

Переглядів: 168
Имя *:
Email *:
Код *:

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: divanchic@gmail.com

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz