Оновлений диван. Використання тканини Антикіготь.

Переглянути всі роботи

Оббивка тканиною «Антикіготь» дивана, не тільки надійно та довговічно, а також і красиво. Легкі зморшки та декоративні канти з міцної тканини виглядають акуратно та вишукано. Надзвичайно популярна тканина лягати легко і не вимушено практично на будь-яку форму меблів. Цей куточок у новій тканині чудово вчитався з дерев'яними елементами декору.

Оновлений диван. Використання тканини Антикіготь.

Величезний досвід оббивки дозволяє нам з упевненістю на дивани підібрати найправильніший та найкрасивіший прийом для більш якісної реалізації послуги. У цій моделі було використано кілька досить складних, але красивих прийомів. Оббивка професійна меблів дозволяє використовувати для отримання нових і нові, до цього моменту не використані, ефекти та елементи декору. Дугоподібні канти та крій які можна побачити на сидінні та підлокітниках, рідкісний та складний елемент безсумнівно прикрасить практично будь-яку модель. Формовані спинки чохла кутового дивана з використанням так званих «втяжек» дуже популярні і зараз їх досить часто можна побачити на нових меблях. Сучасний, не складний та ефективний прийом. Також ми використовували «настрочку» ткані на синтапон і «посадку» як результат легкі, повітряні складки, завжди доречні та викликають позитивні емоції!

Антикіготь

Для успішнішого результату процес супроводжується додатковими матеріалами крім меблевої тканини. Тут ми активно використовували синтапон, оскільки тканина схожа текстурою на замшу, то синтапон зазвичай відмінно підкреслює тиснення і перелив тканини. також місцями були використані спеціальні шнури для «окантовок» форм, не будь-яка мотузка сюди підійде, потрібна правильна, щільного кручення.

Робота виконана зі свого часу популярної тканини «Торос», як видно за якістю фотографії, справа була давно. Однак зараз є відмінні альтернативи тієї популярної свого часу тканини, з такими ж технічними характеристиками і тієї ж цінової зони. Як попередня тканина рекомендована нами також відноситься до «Антикігтю» і має замшеву текстуру.


Є схожі роботи

Переглядів: 130
Имя *:
Email *:
Код *:

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: divanchic@gmail.com

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz