Тканина Жакард

жакард

Жакард - плетення «жакард» названого за ім'ям Джозефа Марі Жакарда. В 1801 році винайшов ткацький верстат, механізований процес складного плетіня тканини.

Складний і великий рапорт малюнка (вертикальний і горизонтальний повтор малюнка) досягається в ткацтві шляхом переплетіння ниток основи (поздовжні) і качка (поперечні) в заздалегідь визначеному порядку, котрий в пам'ять верстата. Раніше використовували перфокарти. Велика група - жакардові тканини, виготовлені жакардовим плетінням на спеціальних верстатів з бавовняної і змішаної лінійної щільності.

Можуть бути крупно мереживна, дрібно мережева, одношарова, двошарова. Складна будова меблевих тканин приводить до ущільнювання тканини, підвищує міцність до стирання.

Унікальність жаккардового механізму полягає в можливості контролю окремих основ нитки при формуванні навісу для кожного напряму нитки. Сотні таких ниток можуть бути використані для створення заплутаних візерунків на верстаті. Така технологія дозволяє отримувати тканину з рельєфним малюнком, великим запасом міцності на стирання і на дію розривного навантаження. Петлі перекручені і при затягуванні не розпускаються. Чим товще нитка, тим щільніше тканина.

Тільки при жаккардовом способі плетіння досягається максимальна щільність ниток на одиницю площі. Якість тканини безпосередньо залежить від характеристик використовуваних в ній ниток. Це стосується міцності, здатності утримувати барвник і т.п. Основні принципи жаккардового верстата і до цього дня залишилися практично незмінними, за винятком збільшення швидкості роботи шляхом застосування комп'ютерної технології.

Жакард унікальний матеріал. Якщо розмірковувати про нього з позиції майстра-оббивальника, ця оббивка створена для перетяжки диванів, крісел, будь-який інших меблів. Еластична, міцна, чудово драпірується! Ваш диван продірявився і Ви роздумуєте чи варто його оббивати, ремонтувати ... якщо оббивати жаккардом то звісно перетягувати.

Жакард унікальний своєю вартістю, представлений як в дорогий ексклюзивної ціновій групі так і середньої, що не впливає на якість, лише підкреслює популярність матеріалу.

Перетягувати жакардом одне задоволення. Дивани виглядають в оббивці жакард, відмінним оббивним матеріалом, розкішні!

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: divanchic@gmail.com

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz