Укр [4] Рус [4]

Виготовлення чохла на диван.

Яскравий зразок чохла для меблів коли ви, тобто клієнти, самі купуєте тканину на свій смак. Багато хто не наважується самостійно вибрати тканину, боячись помилитися в кольорі або малюнку, або що чохол не гармоніюватиме з інтер'єром кімнати, і як бачите побоювання часто без ґрунтовні. Чохол виглядає чудово, унікальна, але в той же час проста тканина чудово вписалася в загальний дизайн. Виконання в «Індійському стилі» з дійсно простою тканиною та прикрашеною зав'язками зайняли гідне місце у нашому фото-архіві робіт і ми з гордістю демонструємо результат спільного результату, вашої тканини, обраної виключно вами і за вашим баченням, і нашої роботи.

... Читать »
Просмотров: 101

Чохли для меблів захисні

Також іноді реалізовуємо на рівні з меблевими чохлами та захисні чохли не тільки для м'яких меблів. На фотографії можете бачити як можна укрити від негоди ваші предмети інтер'єру від негоди, чи то сніг, чи дощ. І не просто вкрити як-небудь, а красиво оформити перетворивши прихований об'єкт на привабливий предмет інтер'єру.

... Читать »
Просмотров: 78

Оновлений диван. Використання тканини Антикіготь.

Оббивка тканиною «Антикіготь» дивана, не тільки надійно та довговічно, а також і красиво. Легкі зморшки та декоративні канти з міцної тканини виглядають акуратно та вишукано. Надзвичайно популярна тканина лягати легко і не вимушено практично на будь-яку форму меблів. Цей куточок у новій тканині чудово вчитався з дерев'яними елементами декору.

... Читать »
Просмотров: 65

Перетяжка з Бонда та Віри. Оббивка дивану

Дуже вдале перетягування меблів, кутового дивана. Тканина відмінно наголосила на прямих формах дивана і гармонійно вписалася в загальний інтер'єр. Лаковані частини меблів після оббивки стали справжнім декором і особливістю даної моделі меблів. Потайні ящики дивана, що знаходяться в підлокітниках, тепер справно працюють і приносять користь господарям. Щоправда іноді клієнти просять приховати та зафіксувати дані корисні полиці у підлокітниках, особливо їх часто ховають у квартирах, які йде під здачу або в готелях. Як би там не було, перетяжка оновила диван і тепер можна забути про цю проблему на десяток років.

... Читать »
Просмотров: 84

Перетяжка из Бонда и Веры. Обивка дивана

Очень удачная перетяжка мебели, углового дивана. Ткань отлично подчеркнула прямые формы дивана и гармонично вписалась в общий интерьер. Лакированные части мебели после обивки определенно стали настоящим декором и особенностью данной модели мебели. Потайные ящики находящиеся в подлокотниках дивана теперь исправно работают и приносят пользу хозяевам. Правда иногда клиенты просят скрыть и зафиксировать данные полезные полки в подлокотниках, особенно их часто прячут в квартирах которые идет под сдачу или в отелях. Как-бы там ни было перетяжка обновила диван и теперь можно забыть об этой проблеме на десяток лет.

... Читать »
Просмотров: 1371

Обновленный диван. Использование ткани Антикоготь.

Обивка тканью «Антикоготь» дивана, не только надежно и долговечно, а также и красиво. Легкие морщинки и декоративные канты из прочной ткани смотрятся аккуратно и изыскано. Чрезвычайно популярная ткань ложиться легко и не принужденно практически на любую форму мебели. Этот уголок в новой ткани отлично со читался с деревянными элементами декора.

... Читать »
Просмотров: 1280

Изготовление чехла на диван

Яркий образец чехла для мебели когда вы, то есть клиенты, сами приобретаете ткань по своему вкусу. Многие не решаются самостоятельно выбрать ткань, боясь ошибиться в цвете или рисунке, боясь что чехол не будет гармонировать с интерьером комнаты, и как видите опасение зачастую без основательные. Чехол смотрится прекрасно, уникальная, но в тоже время простая ткань отлично вписалась в общий дизайн. Выполнение в «Индийском стиле» с действительно простой ткани и украшенные завязками заняли достойное место в нашем фото-архиве работ и мы с гордостью демонстрируем результат совместного результата, вашей ткани, выбранной исключительно вами и по вашему видению, и нашей работы.

... Читать »
Просмотров: 1135

Чехлы для мебели защитные

Также иногда реализовываем на ровне с мебельными чехлами и защитные чехлы не только для мягкой мебели. На фотографии можете видеть как можно укрыть от непогоды ваши предметы интерьера от непогоды, будь то снег или дождь. И не просто укрыть как ни будь, а красиво оформить превратив спрятанный объект в привлекательный предмет интерьера.

... Читать »
Просмотров: 747

О компании

с 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографий и сообщений
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
почта: divanchic@gmail.com

Мы в соцсетях

Facebook
Instagram
Ук
En
Хостинг от uCoz