Каталог тканин – популярні

У чому відмінність тканини для чохлів від оббивки, перетяжки меблів? Тканина для пошиття чохлів у міру тонка, легка, міцна. Потрібний певний баланс між вимогами. Накидки в експлуатаційному плані бувають двох призначень – разові чи щоденні. Якщо потрібен разова накидка, так би мовити на цей термін, не назавжди, а таке буває з різних причин. Його не передбачається знімати, прати і взагалі – він на раз. У такому разі далі не читайте, а вибирайте будь-які меблеві тканини у нашому каталозі. Але якщо він потрібен для постійної експлуатації, він буде стиратися і не один раз, в такому випадку інформація далі для вас.Повинен бути тонким, щоб можна було легко прати, не утрудняючись пошуками супер великої пральної машини.

Повинен бути легким, щоб після прання можна швидко, легко просушити, не обриваючи сушильні кріплення або мотузки. Сохнути він має не тиждень, а бажано до доби.

Нарешті, має бути міцним враховуючи легкість та тонкість. Склали список тканин максимально відповідних вимогам, спираючись на свій досвід роботи з вказаної тканини.

Популярні зразки тканин

Мебельная ткань Карла
Туреччина 8 кольорів
Карла
420 грн
Мебельная ткань Emir
Китай 13 кольорів
Emir
210 грн
Мебельная ткань ANFORA
Туреччина / 33 кольорів
ANFORA
470 грн.
Мебельная ткань Петра
Польща 13 кольорів
Петра
450 грн
Мебельная ткань Panamera
18 кольорів
Panamera
350 грн

Хіт продажу


Але це лише рекомендації. Так би мовити, усереднений досвід. Не потрібно сліпо зациклюватися на продемонстрованій тканині, має сенс переглянути каталоги повністю, в них є багато тканин, які можуть стати популярними, навіть хітами. Всьому свій час. Вже були випадки, що тканина місяцями не затребувана могла бути буквально за тиждень проданою.

О компании

с 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографий и сообщений
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
почта: [email protected]

Дополнительная информация

Ваши вопросы
Статьи
23 популярных стиля
О чехлах
Карта сайта

Мы в соцсетях

Facebook
Instagram
Ук
En
Хостинг от uCoz