1. Послуги в перетяжці і оббивці меблів, та пошиття меблевих чохлів в Києві перетяжка
 2. Ремонт меблів в Києві. Професійно, якісно, низька ціна ремонт меблів. Ремонт
 3. Послуги в перетяжці і оббивці меблів, та пошиття меблевих чохлів в Києві Чохли
 4. Послуги в перетяжці і оббивці меблів, та пошиття меблевих чохлів в Києві Антикіготь
 5. Послуги в перетяжці і оббивці меблів, та пошиття меблевих чохлів в Києві Тканини
 6. Послуги в перетяжці і оббивці меблів, та пошиття меблевих чохлів в Києві FAQ

“Тканина Жакард”

 • 23 відомих дизайни
 • Характеристики
 • жакард

  Жакард - плетення «жакард» названого за ім'ям Джозефа Марі Жакарда. В 1801 році винайшов ткацький верстат, механізований процес складного плетіня тканини.

  Складний і великий рапорт малюнка (вертикальний і горизонтальний повтор малюнка) досягається в ткацтві шляхом переплетіння ниток основи (поздовжні) і качка (поперечні) в заздалегідь визначеному порядку, котрий в пам'ять верстата. Раніше використовували перфокарти. Велика група - жакардові тканини, виготовлені жакардовим плетінням на спеціальних верстатів з бавовняної і змішаної лінійної щільності.

  Можуть бути крупно мереживна, дрібно мережева, одношарова, двошарова. Складна будова меблевих тканин приводить до ущільнювання тканини, підвищує міцність до стирання.

  Унікальність жаккардового механізму полягає в можливості контролю окремих основ нитки при формуванні навісу для кожного напряму нитки. Сотні таких ниток можуть бути використані для створення заплутаних візерунків на верстаті. Така технологія дозволяє отримувати тканину з рельєфним малюнком, великим запасом міцності на стирання і на дію розривного навантаження. Петлі перекручені і при затягуванні не розпускаються. Чим товще нитка, тим щільніше тканина.

  Тільки при жаккардовом способі плетіння досягається максимальна щільність ниток на одиницю площі. Якість тканини безпосередньо залежить від характеристик використовуваних в ній ниток. Це стосується міцності, здатності утримувати барвник і т.п. Основні принципи жаккардового верстата і до цього дня залишилися практично незмінними, за винятком збільшення швидкості роботи шляхом застосування комп'ютерної технології.

  Жакард унікальний матеріал. Якщо розмірковувати про нього з позиції майстра-оббивальника, ця оббивка створена для перетяжки диванів, крісел, будь-який інших меблів. Еластична, міцна, чудово драпірується! Ваш диван продірявився і Ви роздумуєте чи варто його оббивати, ремонтувати ... якщо оббивати жаккардом то звісно перетягувати.

  Жакард унікальний своєю вартістю, представлений як в дорогий ексклюзивної ціновій групі так і середньої, що не впливає на якість, лише підкреслює популярність матеріалу.

  Перетягувати жакардом одне задоволення. Дивани виглядають в оббивці жакард, відмінним оббивним матеріалом, розкішні!

  Колекція всіх меблевих тканин типа - жакард

  Перетяжка, оббивка меблів & Меблеві чохли

  1. Послуги в перетяжці і оббивці меблів, та пошиття меблевих чохлів Чохол
  2. Послуги в перетяжці і оббивці меблів, та пошиття меблевих чохлів Оббивка
  3. Послуги в перетяжці і оббивці меблів, та пошиття меблевих чохлів Оббивка
  4. Послуги в перетяжці і оббивці меблів, та пошиття меблевих чохлів Чохол
  5. Послуги в перетяжці і оббивці меблів, та пошиття меблевих чохлів Оббивка
  6. Послуги в перетяжці і оббивці меблів, та пошиття меблевих чохлів Перетяжка