Акція «Ваш диван»

Акція «Ваш диван» - акційні ціни на перетяжку меблів

акция

Нам необхідно і архі-важливо мати для кожної наданої нами тканини зразок дивана в цій же тканини. Щоб кожна людина могла побачити як же тканину прекрасно виглядає безпосередньо на самих меблів після перетяжки, і зробив після правильний вибір.

Але іноді доводиться довго чекати поки попадеться воістину диван гармонійно що виглядає в даній тканини. Тому ми придумали вихід із ситуації вигідний і для Вас і для нас.

У нас регулярно оновлюються тканини і в самих-самих нових тканинах відсутні поки демонстраційні фотографії диванів, але там є сіра сумна картинка яку ви бачите зверху.

Шукайте серед тканини де є така картинка і якщо тканина Вам сподобається те швидше замовляйте нам перетяжку своїх меблів саме з цієї тканини!

Ми Ваші меблі після перетяжки сфотографуємо і розмістимо на сайті для демонстрації меблевої тканини, а Ви як «першовідкривач» тканини отримаєте.

знижка 10% від загальної суми
зателефонуйте нам і беріть участь в акції
(097) 965 40 66


Акція безстрокова, тому що тканини постійно оновлюються, але на кожен вид тканини є обмеження, як тільки там з'явиться замість цієї сірої картинки чия то меблі після перетяжки новою тканиною, природно пропозицію по даній тканини знімається.

О компании

с 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографий и сообщений
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
почта: [email protected]

Дополнительная информация

Ваши вопросы
Статьи
23 популярных стиля
О чехлах
Карта сайта

Мы в соцсетях

Facebook
Instagram
Ук
En
Хостинг от uCoz