Драпірування стін тканиною

Тканини, шкіра, шумоізоляція стін

Драпировка перетяжка, обивка стен мебельной тканью.

Драпірування стін тканиною провідна тенденція інтер'єрної моди. Обтягування тканиною надає інтер'єру враження глибини, тепла і освітленості, дозволяє відновити і перетворити будь-яке приміщення. Тканинні покриття використовують як для звичайних квартир і заміських будинків, так і студій звукозапису, домашніх кінотеатрів, ресторанів і кафе.

Драпірування рішення проблем

Обтягування з тканини надає стінових елементів тепло- і звукоізоляційні властивості, дозволяє підібрати будь-яку фактуру відповідної дизайну обраного приміщення, створюючи настрій, стиль і елегантність. Переваги оббивки зі звичайної меблевої тканини в тому, що матеріалу еластичний, майже не реагує на удари, осадку будівлі і стін, правильно зроблена драпірування стін не вимагає вирівнювання поверхні і складних підготовчих робіт.

Оббивка, перетяжка стін тканиною

Перетяжка стін як і перетяжка меблів, має низку практичних переваг. Драпірування, як цілих, так і окремих елементів, дозволить закрити поверхневі дефекти, електропроводку, труби та інші нерівності. Сучасні текстильні матеріали міцні і надійні, можуть служити довгі роки, не вицвітають від сонячних променів. Драпірування на професійному рівні меблевої тканиною є саме тим елементом інтер'єру, який дозволяє підкреслити індивідуальність власника, вишуканість обстановки і візуально розширити приміщення.

О компании

с 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографий и сообщений
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
почта: [email protected]

Дополнительная информация

Ваши вопросы
Статьи
23 популярных стиля
О чехлах
Карта сайта

Мы в соцсетях

Facebook
Instagram
Ук
En
Хостинг от uCoz