Замовлення чохла на кутовий диван. Професійне виготовлення чохла

Чохол на кутовий диван

Процес пошиття чохла на замовлення сам по собі трудомісткий, а пошив на кутовий диван ще більш складний. Кутові дивани більш різноманітні ніж звичайні, вони відрізняються не тільки зовнішнім дизайном, але і конструктивними особливостями. І завдання чохла на меблі не заважати роботі дивана, а якщо потрібно і захистити його від зазіхань не тільки домашніх тварин, а й маленьких дітей, які бувають більш настирливі і доколупчівие, здатні розкрутити будь-яку гайку чи ламати будь-який механізм.

Захист кутового дивана чохлом все-таки основна функція, а потім вже прикраса інтер'єру. Саме тому ми розробляємо чохол максимально комфортний для користування і максимально несе безпеку диванів.

Краса вашого чохла

Чохол для дивана, в чому його особливість

По-перше, він об'ємніше звичайного, з цих причин практично завжди пошитий чохол складається з декількох елементів. Як мінімум і двох частин, а як максимум, по досвіду скажу, бувало і з шести. Зрештою Вам потрібно буде за ним доглядати, прати, сушити, тому розміри і вага чохла важливі. По-друге, чохол повинен бути максимально простий, що б кожна людина могла розібратися як його одягнути і при необхідності зняти. А то ми ж можемо замудріть таку конструкцію, що ви його і не зніміть, а якщо і зніміть то без нашої допомоги точно не одягнете. По-третє, для виконання перших двох пунктів необхідний досвід і знання, щоб реалізувати не тільки правильний чохол для меблів, але також комфортний і, звичайно ж, гарний.

Як би там не було чохол для меблів повинен бути красивим і радувати вас щодня. Але також не повинен лякати своєю складністю і бути досить мобільним і простим.

Перевага меблів в чохлах

Пошиття чохлів на меблі

Так як сам чохол на кутовий диван по всіх параметрах більше і складніше, аніж зазвичай чохла то і пошиття чохла для кутового дивана займає трохи більше часу. Але навіть в цьому випадку наш професіоналізм дозволяє обходитися без безглуздих примірок і відвозять меблів. Ми знімаємо розміри професійно з досвідом, знаючи що і як потрібно заміряти що б чохли вийшли гарні і зручні.

Чохли на меблі бувають різних дизайнів. На один і той же кутовий диван можна замовити чохол в різних стилях, більш підходить під ваш інтер'єр.

Ціна чохла, скільки може коштувати меблевий чохол

Від чого відштовхуються коли формують ціну на пошиття чохла для меблів? Ціна складається з роботи і витратних матеріалів, в основному тканини для меблів. Витрати на меблеву тканину, як правило, займають до 80% загальної вартості. На ціну також впливає і модель чохлів, складність їх пошиття та швидкість пошиття. Загалом нічого понад грандіозного в формуванні цін немає, все як завжди.

О компании

с 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографий и сообщений
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
почта: [email protected]

Дополнительная информация

Ваши вопросы
Статьи
23 популярных стиля
О чехлах
Карта сайта

Мы в соцсетях

Facebook
Instagram
Ук
En
Хостинг от uCoz