Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Африканський стиль


Що це за стиль:

Африканський стиль - ймовірно, єдиний не зазнав вікових змін, деякі течії видозмінювалися під впливом історичних і цивілізаційних подій, то цей стиль настільки архаїчний, що дивує його стабільність, незмінність і широка запотребованість.

Африканський стиль популярний, якщо не цілком, то окремими фрагментами. Також ідеї «жаркого» зустрічаються в деяких інших стилях.

Час появи стилю не відомо, коріння сягає глибоко в історію людства. Стиль оточений магією, різні деталі і фрагменти дизайну заворожують, маски, списи, шаманський-чаклунський інвентар, шкури екзотичних тварин. Європеєць, який оточив себе подібної символікою зануриться в первісний світ.

Африка дала світові багато популярних стілей - «Колоніальний», «Арт-деко», «Етно», але найбільш витребуванні і популярні стали Африканський і Етнічний.

Колірна гамма Африканського стилю включає майже всі відтінки коричневого, теракотового «вогняного», чорний як ніч колір, відтінки білого, бліді, пряжене молоко, беж, і звичайно ж, різні фактури тварин тем.

Перетяжка меблів в африканському стилі

Текстилі

Тканини радимо застосовувати грубі, не обов'язково натуральну, бажано товсту, з великим плетінням, якщо хочеться ніжності від тканини, використовуйте «звірині» велюри або шкіру, замш найкраще підійде для Африканського стилю.

Форма меблі

Загальний вигляд м'яких меблів в Африканському стилі нагадує Східний або Індійський стиль, низькі дивани. Сідаючи в які можна практично сісти на підлогу, настільки вони м'які, або навпаки, тверді, як голі дошки-цей контраст в меблів також характерний для цього стилю. Плетене ротанговое або бамбукове крісло буде завжди доречно. Різьба на дерев'яних деталях меблів схожа на індійську, але більш розкидане і менш концентроване.

Ключові тони стилюОсобливості стилю

•  Масово використовуються теракотові тони

•  Розвішані по стінах і розставлена по кутах різна африканська символіка та атрибутика завжди буде доречна

• Ротанг, бамбук, різьблення по дереву, гнуті форми меблів-практично все що застосовується в інших стилях в Африканському сміливо з'єднується

•  Виправдане і домінантно виглядають звірині шкурки або забарвлення - зебра, тигр, і т.ін.

Рекомендовані тканини

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz