Все про меблеві чохли і більше

Пошиття чохлів

чохол для дивану

Простота і вишуканість одночасно від-ображаються в чохлах. Перевага чохлів перед оббивкою в їх мобільності і можливості швидкої не обтяжливої для гаманця заміни, або чищення. Чохли на новий диван це вчинок мудрий і далекозорий, вони збережуть тканину дивана від зносу і можливих неприємних плям. Ремонт дивана або інших меблів іноді цілком обмежується виготовленням для них чохлів, тому що за статистикою в 80% випадках найчастіша поломка, або пошкодження м'яких меблів складають саме знос оббивної тканини. Тому й радимо пошиття чохлів, як гарантію збереження і довговічності Ваших меблів.

«Люди діляться на
тих у кого були чохли і на тих
у кого ще не було.»


Для тих хто замовляє пошиття чохлів вперше

Замовляючи чохол вперше Вам необхідно врахувати кілька важливих моментів для прийняття рішення. Найважливіший, чи дійсно Вам потрібні чохли, а не оббивка чи новий диван? Чохли не приховують поломки диванів, і не роблять диван м'якше. Але чохли захищають і прикрашають Ваші меблі. Розібравшись з цим питанням, тепер потрібно вирішити інше, на яку суму витрат Ви розраховуєте? Помилково вважати що чохли це дешевше аніж перетяжка, часом деякі чохли навіть дорожче деяких моделей дешевих диванів. Не подумайте що ми Вас лякаємо, ми лише щирі і відверті. Тепер Ви знаєте на що розраховувати.

Також Вам слід звернути увагу не всі моделі чохлів підходять до всіх диванів. Точніше сказати, жоден чохол не підійде на інший диван, крім того для якого він був пошитий. Заїжджена фраза «одежка для дивана» це те саме що маємо на увазі зараз. Кожен чохол практично індивідуальний, як за кроєм, за фактурою тканини так і за кольоровою гамою. Дизайн чохла проектується під Ваші меблі, під Ваші звички і врешті-решт під Вашу кімнату і інтер'єр.

Чому ми розділили поняття «кімната» і «інтер'єр»? Інтер'єр це колірна гамма чохла, малюнок, іноді фактура тканини (чохол в палацовому стилі зовсім не пасуватиме інтер'єр у стилі кантрі). Виділяючи поняття «кімната», маємо на увазі архітектурні особливості і меблів вашої кімнати. Пояснимо, наприклад диван на який зшитий чохол щільно лівим боком притискується, скажімо, до шафи, і природно буде розміщувати кріпильні фіксуючи елементи (липучки, зав'язки, блискавки) з правого боку дивана створюючи тим самим Вам абсолютно комфортне використання чохла. Адже головні цілі чохла бути мобільним, красивим і надійним.

Ми навели лише деякі важливі моменти. Гортаючи сайт Ви зможете зачерпнути ще масу корисної та цікавої інформації. Також до Ваших послуг наш оператор консультант, і майстри консультанти-замірники, для виїзду до Вас.

Для тих хто вже замовляв пошиття чохлів

чохли на меблі

Наші каталоги тканини для чохлів періодично раз на півроку або раз у рік оновлюються новими позиціями. І якщо Ви у нас були кілька років тому, побачите можливо повністю оновлені колекції тканин.

Оновлюючи тканини ми також і оновлюємося самі, підвищуючи свій професіоналізм і майстерність. Набуваємо нові навички, вводимо нові моделі чохлів, нові елементи чохлів, системи кріплень. Намагаємося бути на піку моди і тенденцій.

Цілком можливо ми змінили деякі моделі чохлів, або доповнили їх новими деталями. Переглянувши сайт по новій, будете приємно здивовані. Також ми повністю відкриті для нових знань, Ваших рекомендацій і порад. Із задоволенням будемо намагатися втілити Ваші фантазії спираючись на наш досвід.

О чохлах

Для яких цілей шиються чохли? Чи дійсно потрібні чохли? Можливо краще плед чи покривало?

Чохол из плівки

Призначень у чохлів безліч - вберегти від діточок; від любимчиків хвостатих; тканина не підходить під інтер'єр, але диван зовсім новий; любите вишуканість чохлів; ну, і, нарешті, «хочеться»! Але наврядчи виправдається причина «це дешевше перетяжки». Пояснимо чому так. Витрата тканини на чохли така сама, як і на оббивку, а бува і більше. Інколи ми чуємо думку о складності і вартості нашої роботи, такі фрази як «ну, ета же не нужно розбірати діван, заміряли і пошили, дел-то», в таких випадках ми радимо купити покривало чи «який-то» плед і спростити собі і нам життя, а якщо сильно хочеться чохол, фото справа - чудовий приклад економії.

Економія неприйнятна по багатьом причинам; головна це якість кінцевого виробу. Припущення, нібито чохол шити на мебелі набагото простіше чим її обивати, м'яко кажучи, наївне. Потрібен серйозний досвід для правильного замірів розмірів, розкрію, прораховування кріплення, дизайну чохла. Усі дивани відрізняються, як і власники: одному потрібні бантики, іншому рюшечки, третьому «просто щоб рівно» і це потрібно не просто зшити, а все прорахувати, збалансувати усі елементи чохла. Практичність- важлива, але краса теж!

Якість має значення! (097) 965 40 66

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz