Оббивка, перетяжка меблів

Оббивка дивана

Оббивка дивана

Купівля нового дивана може виявитися не самим практичним рішенням. Знову почнете з нуля - наскільки новий буде зручний, чи не занадто він дорогий і інші дилеми з якими прийдеться зіштовхнутися знову.

І раптом виявите, що старий диван відмінно підходить, і є шанс зберегти його. Кращий варіант це, одягнути його по-іншому, змінити оббивку, змінити дизайн чохлів на подушках для кращого вигляду. Це заощадить дорогоцінний час, позбавить від турбот, через які обов'язково пройдете, щоб знайти правильний новий диван, навіть не будемо згадувати скільки з економите на оббивці улюбленого дивана.

Більш детальніше про оббивку можна прочитати при переході на сторінку.

Тисніть!

Детальнише

Оббивка крісла

Оббивка крісла

Оббивка це мистецтво і складне завдання. Наш багаж знань, навички, якісні оббивні тканини і інші матеріали, ось можливо єдиний спосіб забезпечити якість оббивки Ваших меблів. Ми застосовуємо в оббивці меблів тільки кращі тканини ретельно відібрані, спираючись на свій досвід, з безлічі наданих на ринку, і майстерно з гарантованим відмінним результатом використовуємо в оббивці меблів.

Намагаємося уникати шаблонів і ярликів в оббивці крісел. Завжди знайдемо спосіб з економити і не робити надмірних зайвих витрат. Виберемо єдиний шлях який дозволить знову насолоджуватися улюбленим кріслом. Запрошуємо перевірити наші здібності і переконатися.

З'ясуйте більше!

Детальнише

Оббивка стільця

Оббивка стільця

Стільці підкреслюють стиль, один з недорогих примірників меблів за доступною ціною в інтер'єрі. Є одним з важливих елементів, які можуть бути в кімнаті. Визначає тон решти меблів і настрій всієї кімнати.

Вибір цього важливого елемента підштовхує до творчої гнучкості, змінює смак стільки раз скільки разів змінюється їх оббивка. Оббивка стільців - найпростіше рішення, якщо бажаєте хочете змінити характер стилю або сфокусувати цікавість на чому іншому, новому.

divanchik допоможе створити власний стиль, застосувавши вміння і майстерність.

Випробуйте.

Детальнише

Перетяжка дивана

Перетяжка дивана

Багато сучасних моделей, на жаль не створені для перетяжки і другого життя - недостатньо конструкційно продумані, не заслуговують вкладень. Будь-яка старенька дерев'яна рама більше схожа на меблі і варта уваги. Меблі двадцятирічної і більше, витримки якісніші всередині ніж сучасні.

Диван, родом з 40 - 60-х років дістався від бабусі, має шипові з'єднання і натуральне дерево, а не скріплену скобами раму тирсоплити. І заслуговує на турботу, повагу і інвестицій для перетяжки.

Зацікавилися? Тисніть, читайте.

Детальнише

Перетяжка крісла

Перетяжка крісла

Улюблений предмет інтер'єру щоб не говорили - крісло. Їх як мінімум пара, завжди поділені між членами сім'ї, у кожного свій власник, це мами, це тата ... Достойно крісло перетяжки? Роками, іноді десятиліття радувало? Чи зможете замінити його аналогічним, чи буде свіжокуплені так зручно для перегляду улюбленого серіалу або поїдання улюбленої страви? Раптом «бій» за нове крісло буде програно і вам дістанеться «той» табурет замість улюбленого крісла? Вирішувати вам.

Я б не ризикував. Краще застаріле знайоме крісло яке після перетяжки стане 100% краще нового купленого по акції з неясним майбутнім.

Переконали? Вирішувати вам.

Детальнише

Перетяжка стільців

Перетяжка стільців

Чи багато хто знає що стільці є центральною частиною інтер'єру? Їх стан, новизна і міцність, розповість про господаря.

Перетяжка стільців ознака турботи і поваги. Згадайте у кого вдома старовинні стільці, але у відмінному стані - чи підходить їм характеристика не щасливі, ні звичайно.

Подбайте про стільцях зробіть перетяжку, це найпростіше, але істотно поліпшить побут, можливо потім спонукає на більше і більш дивовижніше.

Час перетяжки прийшов!

Детальнише

Оббивка перетяжка антикварних меблів в палацовому дусі


Вона вимагає особливого підходу до перетяжки та реставрації, особливих матеріалів, особливої ​​майстерності. Майстри, які займаються антикваріатом не прості ділки які лише заробляють гроші, це творчі люди, які вміють мислити різнобічно. Відновити повністю форму і зовнішній вигляд антикварних меблів, повернути її в сучасний світ. При відновленні диванів і крісел які мають історично-антикварну цінність або, і сімейну, використовуються різні матеріали.

Ремонт конструкції вимагає обережності, відновлення не повинно вплинути на особливості стільців, диванів, крісел або оттоманок і пуфів. Наповнювачі використовуються всілякі, від старовинних (морська трава, кінський волос) до сучасних (поролон, сінтапон). Терміни реставрації коливаються від 3 днів - якість не терпить поспіху.

Ціни відносні, все залежить від віку меблів, її збереження, руйнувань, від необхідних заходів щодо відновлення і звичайно від вартості оббивного матеріалу. Місце проведення робіт з антикварними меблями вирішується окремо в кожному випадку, можлива, і надомна реставрація, але іноді потрібно вивіз меблів в цех.

Палацовий стиль - відновлення антикварних меблів

Кісті

Оббивка перетяжка антикварних меблів в палацовому дусі

Оригінальні кісті підкреслять і додадуть особливий шик дивану або кріслу. Різноманітність і якість кістєй приємно здивує, є можливість підібрати під будь-який матеріал який виберете для перетяжки.

Тасьма

Класичних форм тасьма безсумнівно підійде під інтер'єр і гармонізує меблі, створить м'якість, затишок атмосфери. Можливі різноманітні комбінації з тасьмою від класичних до сучасних або ексклюзивних.

В асортименті знайдуться декоративні прикраси в будь-якому стилі від ультра-сучасних до класичних.

Заново відремонтовані та оббиті меблі будуть Вас радувати ще багато років.
Перетяжка це захоплююча і творча робота, її плоди дарують людям радість та щастя!

ПАЛАЦОВІ ТКАНИНИ

Оббивка салонів яхт, катерів інших судів

Оббивка салонів яхт, катерів інших судів

Послуги по оббивці, широкий вибір оббивних тканин,наповнювачів, відновлення наповнювачів, зміни дизайну, штори, постільні речі та аксесуари.

Пропонуємо вибір наповнювачів для комфорту, у поєднанні з сучасними оббивками змінять зовнішній вигляд всередині і зовні вашої яхти, катера, та будь-якого судна. Великий каталог оббивок різних діапазонах від простих вінілових, до оксамиту, розкішного замші і шкіра. Матеріали ретельно відібрані за морської тематики і не містять бавовни.

У колекціях оббивки для яхт, катерів, запропоновані водонепроникні і не провокують появу цвілі. У той же час є дихаючими, і швидко сохнуть, легко протираються від забруднення. Що робить їх практичними для молодих сімей, і різних розваг на яхті.

Наповнювачі, які використовуються всередині судна вогнестійкі, покриті шаром поліефірної вати (для м'якості подушок). Вата також підвищує безпеку «тління» оббивки і наповнювача.

Використовуємо традиційні методи і навички, з сучасним підходом, і збалансовано додаємо важливі деталі і штрихи, такі як фігурні затягування, хребетні упори, створюючи більш зручні форми.
Інтер'єрна оббивка і перетяжка катера, яхти, інших суден

Послуги по оббивці салонів із сучасних нових оббивок якісних тканин, нових наповнювачів, відновлення існуючих, зміни дизайну оббивки і її форми, штори, постільні речі та аксесуари. Тканини від простого вінілу (шкір-замінника), або оксамиту до розкішної замша та шкіри, всі тканини ретельно відібрані з морської тематики і виключають змісту бавовни, всі наші тканини максимум не горючі.

Яхтні носові подушки чохли

У деяких сучасних човнах або моторних яхтах є великі невикористані майданчики, зазвичай, на носі і на кормі, які можна використовувати для відпочинку що б поніжитися на сонце! І для цього розробили і пропонуємо ряд подушок-чохлів спеціально для перетворення невикористаного простору на човні в комфортне місце. У стандартній комплектації до подушок йдуть лямки, ремені, пряжки прикріплені до подушок, для натягування й установки їх. Можливі інші кріплення або методи кріплення.

Штори на судна, катери і яхти

Штори ідеально підходять для відокремленості і конфіденційності при зупинках. Штори убезпечать від ультрафіолетового світла, його впливу на оббивку і лаковані частини інтер'єру яхти, а головне, штори створять прохолоду в каюті. 
Пропонуємо вибір тканини для штор, всі з яких є водонепроникними. Можлива також установка штор на всі типи яхт залежно від вимог. Штори можуть бути зроблені з урахуванням розмірів і типу вікна в декількох різних стилях, прямі, чи зі складками.

ЯХТЕНІ ТКАНИНИ
Заявки по оббивці перетяжки яхт або катерів залишайте на пошті.
[email protected]
Пошиття Чохлів - Оббивка меблів, порівняння методів: читати

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz