Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Англійський традиційний стиль


Що це за стиль:

Англійський традиційний - (англ. English Art від лат. Anglii -Англо) чітко вираженого стилю немає, Англійський стиль швидше характеризує поняття для нації, всієї території. Це не мода, а стиль життя, спосіб життя. Стиль формувався століттями в розумах англійців. Під впливом погоди географічного розташування країни. Простіше кажучи, один з небагатьох стилів не виглядає помітним, можливо здається занадто старомодним, «нафталіновим», але він такий і є! Англійські традиції вікові, усталені, непохитні, вічні, і стиль їм під стать. Про деякі народи, дозволено сказати, вони виросли «в таких то традиціях» під впливом «такого то стилю», але не про англійців. Стиль з'явився саме завдяки життю і діяльності нації. Якщо вирішили облаштовуватися в англійському стилі, ви повинні відчути, бути по духу з ним, інакше довго не протримаєтесь, і швиденько приберете важкі портьєри, що не пропускають повітря і вологість з вікон, заміните масивну темну дубові меблі на менш громіздку, не таку похмуру, на сучасну, скрипучі шкіряні дивани і не дуже зручні «лоусоновскі» крісла, на пишні, сучасні.

Англійський традиційний стиль - розташовує до мислення, творчому польоту. Строгі стримані тони інтер'єру, серйозна, без натяку на жарти, важки меблі, книжкові шафи забиті старовинними і рідкісними фоліантами, бронзові свічники з недогарками свічок, і звичайно ж, камін з потріскують в ньому вогником ...

Перетяжка меблів в английському стилі

Текстиль

Відносно вибору текстилю англійці теж не сильно мудрували вибравши самий простий і надійний, без зайвих хитромудрощів, що, в принципі теж виділяє їх.

Тип і фактура матерії значення особливого не має, підійде як гобелен, так і шкіра з сатином, велюром і шенілом.

Потрібно звернути увагу на сам малюнок тканини, в цьому відношення ситуація без компромісна. Традиційна смужка, лист аканта, «пейслійським огірки», квіти, горошок, куряча лапка та інші відсторонені малюнки, ні як не псують ґрунтовність і стабільність атмосфери.

Форми меблі

Меблі повинна бути такою щоб не можна зрушити з місця. А якщо серйозно, в меблів, особливо в м'якій, повинні бути присутніми якомога більше оголених лакованих дерев'яних елементів. Ніжки масивні, товсті, ліжка невисокі, також зроблені з масивного темного дерева. Простота меблів це коник англійського стилю.

Ключові тони стиляОсобливості стилю

•  Величезна кількість елементів темних порід дерева.

•  Важкі портьєри, широкі ламбрекени, балдахіни, кутаси.

•  Динамічні шпалери противагу спокійним тонам оббивки.

Рекомендовані тканини

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz