Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Авангард


Що це за стиль:

Аванга́рд (фр. avant-garde, дослівно: avant — спереду; garde — варта), шанувальники цього стилю завжди на крок, а то і два попереду інших. Сміливці кидаються стрімголов в різні дизайнерські експерименти, намагаючись возз'єднати абсолютно суперечливі по суті речі, кольору. Червоне з зеленим, дерево з пластиком, жаккард з грубої двунитки.

Авангард - стиль контрастів, ніж сміливіше і рішучіше «замашки», тим яскравіше виражений стиль. Бажаючи пірнути в авангардизм необхідно приготуватися до того, що в житло не буде розпливчастих форм, ніжних занавісочок які м'яко поєднуються з диваначіками, і не буде розставленої акуратно логічно меблів, все буде навпаки! Штори увійдуть в яскравий, різкий контраст зі стінами і меблями, дивани своїми формами і розташуванням викличуть легке не порозуміння гостей «класиків», в центрі кімнати розміститися шафа, а біля виходу всім буде заважати величезний диван. Інтер'єр буде суцільною геометрією, ніяких тобі плавних вигинів і тонів, тільки квадрати, кола, прямокутники, такий ось стиль Авангард. Його багато хто не розуміє, але черпають новації, і ідеї саме з нього.

Перетяжка меблів в стилі авнгард.

Форма меблі

Чим складніше форма, тим краще. Без обмежень, повний політ фантазії.

Текстилі

Текстилі як для штор так і для оббивки диванів в стилі авангард не має обмежень, колірних заборон. Єдине що не використовується в стилі-різні малюнки та орнаменти. Тканина максимально звільнена від смислових навантажень у вигляді малюнків, написів і т.п., сам стиль Авангард, вже достатнє «навантаження».

Ключеві тони стилюОсобливості стилю

• Відсутність візерункових матеріалів

• Яскрава контрастна колірна гамма

• Нестандартні форми і розташування

• Комбінування різних фактур

Рекомендованні тканини

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz