Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Бароко


Що це за стиль:

Бароко (італ. Barocco - «порочний», «розпущений», «схильний до надмірностей», порт. Perola barroca - «перлина неправильної форми» (дослівно «перлина з пороком»); існують і інші припущення про походження цього слова) - характеристика європейської культури XVII-XVIII століть, центром якої була Італія. Стиль бароко з'явився в XVI-XVII століттях в італійських містах: Римі, Мантуї, Венеції, Флоренції. Епоху бароко прийнято вважати початком тріумфальної ходи «західної цивілізації». Бароко протистояло класицизму і раціоналізму.(джерело.wikipedia)

Бароко тотожний Ампіру, але трохи менше помпезний, але так само розкішний. У стилі приділяється більше уваги комфорту, це його характерна риса і причина популярності. Завдяки стилю з'явилося безліч меблевих новинок, найвідоміші шезлонг chaislonge - «довгий стілець», на якому можна як сидіти так і лежати, також так звані канапе - кушетці на шести або восьми ніжках. Стиль найтепліший, з усіх палацових стилів.

Перетяжка меблів в стилі бароко

Текстилі

Бароко підніс на високий рівень, відому досі, тканину гобелен. Гобелен став настільки якісний в ті часи, що склав конкуренцію живопису.

У тканини сміливо використовуються природні мотиви, тварині сцени. Крім гобеленів відмінно виглядають оксамитові тканини.

Форма меблі

Зовнішній вигляд меблів такий же як в стилі Ампір. Позолота, левові лапи, завитки дерева, гнуте дерево, різьблення, бронзові або латунні накладки. Бароко вніс новинку в меблеву промисловість - інкрустація меблів, викладання різноманітних фігур, орнаментів, навіть картин зі шматочків дерева, шпону.

Ключеві тони стилюОсобливості стиля

• Застосування гобеленових тканин, з мотивами флори і фауни

• Комфортність меблів

• Велика кількість позолоти, накладних бронзових і латунних елементів

• Теплі тони

Рекомендовані тканини

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz