Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Фен-Шуй


Що це за стиль:

Фен-шуй (кит. Трад. 風水, упр. 风水, піньінь fēngshuǐ - дослівно «вітер і вода») - даоська практика символічного освоєння простору. За допомогою фен-шуй можна вибрати «найкраще» місце для будівництва будинку, «вірну» розбивку ділянки; вважається, що фахівець фен-шуй може прогнозувати події. Мета фен-шуй - пошук сприятливих потоків енергії ци і їх використання на благо людини.

Класичний фен-шуй не має ніякого відношення до статуеткам, амулетам, талісманам, і до решти. Ці атрибути китайської культури і фольклору помилково відносять до фен-шуй. Однак, останній працює тільки з потоками енергії ци і вважається, що енергія не розуміє того чи іншого способу і тече в згоді з законами світобудови.

Крім того, фен-шуй не використовує так звані зони «любові», «багатства», «сім'ї», «здоров'я». Енергетика кожного будинку розраховується індивідуально, використовуючи співвідношення часу і простору. Не буває двох однакових будинків, як і двох однакових людей, тому що кожна точка простору планети Земля має свою унікальну характеристику, і кожна людина теж.(джерело wikipedia)

Краще й не сказати. Можна припустити що це навіть не стиль, а скоріше течія, але розібравшись уважно ми все таки прийшли до висновку що Фен-шуй це стиль, тільки відрізняється від більшості інших своїм глибинним розумінням Вас, як користувача, як людини. Інші стилі, у великій частині поверхово створюють декор і умови життя, а Фен-шуй швидше концентрує Вас і всю Вашу енергію, застосовуючи всі наявні стилі, для акумулювання Ваших сил. У створенні стилю по Фен-Шуй можуть бути використані як частини, так і цілісні ідеї інших стилів, але трансформовані під Вас і максимально відповідні Вашому внутрішньому світу.

Пошиття чохлів для меблів в стилі фен-шуй

Текстилі

Фактура і стиль тканини залежить від ухилу фен-шуй напрямку. Обмежень немає.

Форма меблі

Також суто індивідуально.

Ключеві тони стилю

Всілякі кольори і відтінки можуть бути застосовані в фен-шуй.
Особливості стилю

• Використання інших стилів

• Персональний підхід до кожної людини

• Немає однакових інтер'єрів по фен-шую, так само як немає і двох однакових людей

Рекомендовані тканини
Можливе застосування всіх тканин

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz