Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Французький стиль


Що це за стиль:

Ймовірно, всі стилі французів пронизані переможним палацовим стилем розкоші Ампіром, практично у всій подальшій моді у Франції відчувається цей дух і бажання до кричущої розкоші. Французький стиль, ще названий Французьким шиком не виняток попередніх стилів, більш модерновий, наближений до сучасних реалій і течій, але так само яскравий, і, ймовірно, став одним з небагатьох стилів по справжньому ненав'язливо «багатим». Найдивовижніше в французькому шику те, що він може бути застосовний практично в будь-якому інтер'єрі і людям з будь-яким статком, так як в інтер'єрі передбачаються зовні дорогі речі, а на практиці почерком стилю є, так би мовити, «мінімальна розкіш», за принципом «менше та краще».

Якщо вже зовсім коротко охарактеризувати цей стиль то цілком підійде формулювання «Палацовий кантрі». В інтер'єрі відчувається теплота і затишок, але вона не позбавлена ​​помпезної палацової величі злегка пошарпаним виглядом, але звісно в минулі часи вражав і захоплював дух.

Цей інтер'єр вимагає високих стель, великих вікон, світлих приміщень у природному освітленні. Підлоги і стіни витримані в класичних блідих пастельних тонах. Реставрація меблів в французському стилі в Київі

Текстилі

Текстиль- природно палацовий, але не такий різкий, як скажімо, в наполеонівські часи, а в більш ніжних тонах і м'якою фактурою. Завдання в край важке, знайти кантрі тканину з палацовим орнаментом, ось це дійсно рідкість. Цей стиль вважається одним з найскладніших у виконанні і трудомісткий і клопіткий в побуті, але воно того варте.

Форма меблів

Дивани і вся решта меблів має бути з невимушеною позолотою, може злегка з потрісканим поліруванням, а в решті вимоги до меблів прості- повинні бути вишукані і палацових форм, а до стану меблів ставлення більш лояльне «яку дістанете».

Ключові тони стилюОсобливості стилю

• Палацовий стиль у лояльному кантрі стилі «Палацовий кантрі»

• Менш аксесуарів, але більше якості і «стародавніх форм»

Рекомендовані тканини

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz