Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Фьюжн стиль (кітч)


Що це за стиль:

Стиль Фьюжн (fusion - перев. З англ. Сплав) - це свого роду крик людей втомлених від заборон і обмежень на стилі, тенденції, канони. Спроби змішати і об'єднати різні за духом речі в один інтер'єр.  Наприклад, в інтер'єр зі стінами в французькому стилі помістити шкіряний диван в виключно англійській манері, і прикрасити його подушками в фантастичних вишивках Індії, і добити це все столиком в стилі кантрі з східній вазою династії Дзянь на ньому. І все це за фен-шуй. Але якщо без жартів, цей стиль дуже швидко завоював серця людей саме своєю можливістю розмістити в інтер'єрі те, що так навіває спогади про мудру Азію або про Палацовий стиль Франції. і про інші місця де Вам траплялося бувати і звідки ви привезли пам'ятні сувеніри.

Простіше кажучи, стиль Фьюжн- це вихід для людей «мандрівників» і для тих, хто добре розбирається в різних етносів інших націй, тому як Фьюжн межує з Кітчем, хоча багато хто вважає це одним і тим же напрямком. За великим рахунком так і є, лише з невеликою різницею. Кітч - це результат необдуманого чи трохи нахабного дизайну або інтер'єру, Ф'южн ж- навпаки, стиль вдумливий, обережний, і збалансований.

Перетяжка дивана і крісел в фьюжен тенденціях

Текстилі

Різноманітність тканин не обмежена. Слідкуйте лише за тим, щоб Фьюжн не став потихеньку Кітчем, якщо звичайно в цьому і не є задум дизайну.

Форма меблі

Безмеж.

Ключеві тони стилю

Допускаються будь-які кольори і відтінки
Особливості стилю

• Комбінування всіх можливих стилів в один

• Тонка грань між Ф'южн і Кітчем, хоча і то то вважається одним стилем, але з різним сприйняття міри

Рекомендовані тканини
Будь-яка тканина в Вашому розпорядженні

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz