Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Хай-тек


Що це за стиль:

Хай-тек (англ. Hi-tech, від high technology - високі технології) - стиль в архітектурі і дизайні, що зародився в надрах пізнього модернізму в 1970-х і знайшов широке застосування в 1980-х..(джерело.wikipedia)

Новаторський стиль, не дивлячись на вже більше 40-річне існування вважається піком модернізму. Свого роду «епохальним стилем» - він відкидає історичні ухили до інших стилів, використовуючи мінімалізм як течию властиву йому.

Багатьом до смаку раціональна, і злегка холодна ідея стилю полюбилася, особливо великим комерційним фірмам, що з успіхом перейняли всі інші, і зараз вже вважається за норму створювати цей стиль в офісах і на робочих місцях.

Зовсім недавно, починаючи з 90-х, з'явилися новинки, відгалуження від стилю-це «біо-тек» і «еко-тек», на противагу хай-теку, вони намагаються возз'єднатися з природою і навколишнім середовищем, наскільки це вдало - рано судити .

Хай-тек стиль в перетяжці и оббивки меблів в Київі

Текстилі

В цей стиль відмінно підійдуть котонові тканини, або тканини щільних фактур, шкірозамінник, шкіра. Малюнки та орнаменти не варто застосовувати. Тканина повинна віддавати холодністю і бути лояльною до розумових процесів без зайвих інформаційних навантажень.

Форма меблі

Проста, без надмірностей, в компонентах з хромованими елементами. В ідеалі залізне ліжко з хромованих труб і подушками строгих форм. Простота і раціональність стилю диктує форму меблів.

Ключеві тони стилюОсобливості стилю

•  Велика кількість хромованого металу тільки вітається

•  Холодний практичний мінімалізм, ось «коник» стилю

Рекомендовані тканини

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz