Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Індійський стиль


Що це за стиль:

Індійський стиль - (англ. India через лат., грец. з авест. Hindu - «країна Інду» від річки Інд) - історичний тип мистецтва.

Індійський стиль слід розділити на дві частини це мода для богеми і всіх інших. Решту в Індії 90% і їх спосіб життя схожий з японським, китайським, тобто мінімалізм в Східному стилі. А ось індійська богема одно відрізняється своєю пристрастю до розкоші, іноді до яскравої та надмірно строкатою. М'які довго-ворсові килими, величезна кількість гіпсових статуеток, прикрашених дорогоцінними каменями, важкі різнокольорові штори, що розкинулися на підлозі, м'які ложі-дивани в яких практично потопаєш, теракотові стіни можуть різко контрастувати з зеленою підлогою ... Ось такий Індійський стиль. Позолота, коштовності, шик, блиск, життя на широку ногу використовуючи всю її красу!

Перетяжка меблів в індійському стилі.

Текстилі

Вибір матеріалу простий: чим багатше і контрастніше, тим краще. Оксамит, шовк, дорогі гобелени, взагалі все, що дорого цінується. Практично все підходить.

Форма меблі

Пишні форми диванів - це відмінна риса цього стилю. Але в меблів все таки відчувається прагнення до мінімалізму і до комфорту більше, ніж до розкоші.

Ключеві тони стилюОсобливостіи стилю

• Розкіш інтер'єру

• Комфортні м'які меблі

• Різкий контраст

Рекомендовані тканини

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz