Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Кантрі (американський стиль)


Що це за стиль:

Кантрі (американський стиль) - стиль найпопулярніший серед споживачів, хоча які навіть не підозрюють про те що вони оточені саме в цих стилем. Помилково багато хто вважає його «сільським» стилем, але це не зовсім правильне розуміння стилю. Кантрі з англ. Country від country music - сільська музика, саме дослівний переклад багатьох вводить в оману. Кантрі це «домашній стиль», тобто якщо у Вас будинок асоціюється з сільським життям, то саме сільська обстановка і буде для Вас Кантрі, якщо ж Ви міської абориген, то стиль Вашої бабусі, так чітко видрукуваний у вашій пам'яті і відтворений в інтер'єрі також буде кантрі.

Однак є деякі правила, так би мовити риси, що характеризують стиль кантрі. Це легкість і ненав'язливість інтер'єру, квіткові теми, легкі тканини, пастельні тони-спокійні НЕ контрастні. Важливе місце займають різні ручні вироби, вишивки, в'язані речі, саморобні грубуваті меблі. Весь дизайн повинен дихати теплотою і затишком, наскільки б примітивний він не був. Саме примітивізм і простота інтер'єру підкреслює характерність цього стилю. Тяга до сільського життя, наше відчуття дому, сім'ї, так як ми в більшій мірі все таки пов'язані з «землею» ніж з асфальтом пояснює сільські мотиви в кантрі.

перетяжка меблів в кантрі стилі

Текстилі

Простота тканин, квіткові мотиви, спокійні ніжні тони і максимальна натуральність тканин-це і повинно бути присутнім в стилі кантрі.

В Кантрі небажано застосування тканин білого кольору, так як вони сильно холодні і не дуже вписуються в теплі тони стилю.

Форми меблі

Саморобні меблі, злегка грубуваті і незграбні ідеально підійдуть під цей стиль. Комфорт, простота, не складність - ось головне на що потрібно звернути увагу якщо Ви вирішили створити кантрі стиль в своєму інтер'єрі.

Ключеві тони стилюОсобливості стилю

• Простота інтер'єру

• Вітаються ручні вироби

• Спокійні не контрастні ніжні тони

• Натуральні матеріали

Рекомендовані тканини

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz