Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Класицизм


Що це за стиль:

Класицизм (фр. Classicisme, від лат. Classicus - зразковий) - художній стиль і естетичний напрям в європейському мистецтві XVII-XIX ст .. (істочн. wikipedia)

Люди вибирають стиль класицизму- це люди серйозні, ґрунтовні, рішучі, і злегка консервативні. Класицизм- це «золота середина» всіх стилів, глибокі пропорції, звична колірна гамма, збалансований інтер'єр, нічого дратівної або нестандартного. Все звично, зрозуміло і ясно. У цьому стилі можуть гармонійно сусідити скульптура і ротангове дороге крісло, шкіряний диван і настінне саморобне панно.

Дуже цікавий і незвичайний стиль. Істинно європейський стиль. У цьому стилі відчувається повага до дорогих, цінних і якісних предметів інтер'єру.

Перетяжка в стилі класицизмі

Текстилі

Вибір тканини для класичного стилю також підбирається за критеріями «спокою», тканина не повинна шокувати зовнішнім виглядом або кольором, а повинна сприйматися «ну так, це природно». Якість тканини-визначальний фактор у виборі тканини, фактура мало має значення.

Форми меблів

Форми меблів також як і все інше повинні бути звичайні, якісні і легкі в побуті. Новинки будуть не доречні, а ось стандартний розкішний диван буде саме те.

Ключові тони стиляОсобливості стилю

• Якість предметів інтер'єру

• Розкішні перевірені часом речі

• Теплі тони, контраст не прийнятний

• Натуральність тканин вітається

Рекомендовані тканини

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz