Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Лофт-стиль


Що це за стиль:

Якщо Кантрі «Сільський стиль», то Лофт повна протилежність йому «до коренів волосся за асфальтований» стиль, міський стиль. Лофт (loft по-англійськи - горище) повністю відповідає своїй назві, переобладнані складські приміщення, просторі зали, багато світла, багато повітря, практично «футбольне поле».

Цей стиль повністю підходить під «божевільний» темп сучасного світу. Відхід від традиційності, пошук краси в звичайних речах, таких як звичайна кладка цегляної стіни, каналізаційні труби по стінах кімнати. Величезне вікно замість стіни буде завжди відмінно виглядати. Байдужі тони, без надмірностей, будуть цілком природно поєднується з якимось отруйно-зеленим кріслом в центрі кімнати. Але основні тони попереду в Лофт-стилі-це звичайно сіро-пастельні упереміш з холодним металом і брутальними предметами інтер'єру, наприклад покришка з заднього лівого колеса цілком гармонійно впишеться в інтер'єр.

Ну, а якщо серйозно, Лофт дуже сучасний і просунутий стиль, який ламає стереотипи. Стиль творчих людей, які шукають свободу поглядів і не замиленості інтер'єрів, гола стіна ніколи не «нав'яже» своїх поглядів.

перетяжка м'яких меблів в лофт стилі

Текстилі

Наближені до натуральності і простоті тканини цілком підійдуть. Скромність і в тканини в цьому стилі, основна філософія і єдина.

Жаккард, замша, шкіра впишуться в ваш задум.

Форми меблі

Зручна, м'яка, проста. Просто меблі, без всяких хитромудрих «заскоків»

Ключеві тони стилюОсобливості стилю

•  Натуральність приміщення, цегляні кладки, металеві труби

•  Просторі кімнати, а краще одна величезна

•  Величезні вікна, багато освітлення

•  Теплі тони, грубуваті тканини

Рекомендовані тканини

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz