Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Модерн


Що це за стиль:

Модерн (від фр. Moderne - сучасний), арт-нуво (фр. Art nouveau, букв. «Нове мистецтво»), югендстиль (нім. Jugendstil - «молодий стиль») - художній напрям в мистецтві, найбільш популярний в другій половині XIX - початку XX століття.(джерело.wikipedia)

Монолітний стиль, стиль зробив революцію в свій час, яскраво контрастував із заплутаною системою історичних стилів. Він практично відразу придушив і практично замінив повсюдно, незалежно від країн і континентів інші старомодні стилі, своєю практичністю новизною і універсальністю. У проектуванні Модерну беруть участь всі деталі інтер'єру і вони ніби зливаються воєдино. Шафи немов виростають з стін, дивани є частиною перекриттів і розділяють кімнати. Ймовірно, вперше так яскраво і впевнено зміцнюються в інтер'єрах такі новинки як полички і ніші в стінах. У Модерні з'єднуються кращі сторони всіх відомих стилів: шпалери в східному стилі чарівно виглядають з диваном в стилі кантрі. Модерн, ймовірно, єдиний стиль в якому переважають ексклюзивні розміри, шаблонні дивани та серійні елементи меблів просто технічно не зможуть вписатися в цей стиль.

Перетяжка меблів в модерн стилі

Текстилі

Вважається що стиль Модерн, швидше течією, що включає в себе інші стилі, можливо, так воно і є. тому що різноманітність тканин застосовується в цьому стилі практично не обмежена.

Форми меблі

Меблі ексклюзивні, тому потрібно відштовхуватися від приміщення і місця розташування дивана або стільців. Ніяких конструктивних обмежень як і в тканини ні-все вирішує загальна ідея дизайну.

Колірна гамма не обмежена
Особливості стилю

•  Ексклюзивність інтер'єру

•  Широта і розмах дизайну

•  Відсутність певних канонівРекомендовані тканини
Вибір тканини залежить від «обраного» ухилу і допоміжного стилю.

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz