Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Морський стиль


Що це за стиль:

Морський стиль - стиль кераміки в минойском мистецтві характерний для новодворцового періоду (близько 1650 р. До н.е. е. До 1450 р. До н.е. е.) Ознаки морського стилю - це мотиви із зображенням морського світу, перш за все аргонавтів, восьминогів, коралів і дельфінів, які наносилися темної фарбою на світлий фон.(джерело.wikipedia)

Думаємо, не варто сильно деталізувати цей стиль, все і так гранично зрозуміло. Стиль специфічний, не для масового використання, але зі своїм яскравим характером і неповторністю.

Цей стиль весь пронизаний романтичністю, пригодницьким духом, і жити в такому інтер'єрі так само приємно, як і творити його.

Перетяжка меблів в Київі в морському стилі

Тканини

Використовувати матерію потрібно обережно, щоб не порушити гармонію стилю. Однак, допустимі тканини різних фактур, жорсткий шеніл, велюр і м'який флок. Ідеально підійде блакитний джинс. Стосовно інших тканин так само необхідно враховувати стилістику, морські мотиви, тони, хвилястість фактур. Успішно виглядають тканини в смужку.

Форма меблі

Меблі в ідеалі повинні бути залізні ковані, з невибагливими завитками, фарбованої в білий або блакитний колір. Через брак такого ліжка її можна замінити на просту дерев'яну зі світлих порід дерев.

Ключеві тони стилюОсобливості стилю

•  Морський тематики повинно бути у величезній кількості

•  Прості форми меблів

•  Плавні переходи між контрастними тонами

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz