Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Прованс


Що це за стиль:

Прованс  (фр. Provence, букв. «провинция», окс. Provena), батьківщина стиля Франція. Назва стиля, як ви вже зрозуміли, індентично назві одній з областей Франції. Наскільки стиль народився саме в цій області невідомо, є купа припущень, але точно не відомо. Прованс в кажній країні виражений по різному і має різні риси. Десь в стілі переважають білі тони, десь сині, а десь оранамент в в вигляді квітів. Едина лінія котра єднає цей стиль в багатьох країнах це потертість, зношеність інтер'ера або меблів, і позитивна легкість в загальному виконані дизайна. Прованс, погоджусь з багатьма, це Французьке Кантрі.

Злегка простокуватий стиль, без підтексту, однак надзвичайно оптимистичний і теплий. Велика кількість рукотворних виробів в Провансі николи небуде зайвим. Плетені вироби, в'зані, зліплені, пошиті, будуть виглядати в интер'єрі чудово. В провансі дивовижно переплелись Американске Кантрі, Середиземноморський смак, Шекер, Вінтаж, Новоанглійский стилі ... Прованс взяв краще, найяскравіше і приємне, та поєднав в собі. Якщо бажаєте мати милий приємний дизайн котрий би дихав любов'ю, обирайте Прованс.

Оббивка та ремонт меблів в стилі прованс

Форма меблів

Дерев'яна, кована особливого значення не має. Доречні дерев'яні шафи с яскравим орнаментами в вигляді квітів, чи ангелів, як прикраси. Для корпусних меблів важливо мати потертість, потрісканість. Для м'ягких меблів дуже важливі легкі дизайни, шкіряний Честерфілд навряд підійде.

Текстиль

Пастельні ніжні тони тканини прикрашені яскравими квітками будуть ідеальні. Будь-які гладкі тканини м'яких тонів підійдуть. Якщо червоний то ближче до рожевого або світло бордового. Якщо зелений то ближче до світло болотного чи салатового. Для текстиля головне це не різкость кольору, а його спокій.

Ключові тони стиляОсобливості стиля

• Орнамент квіток

• контраст спокійних тканин

• Потертість корпусних меблів

• Загальна тональність стиля схожа с Кантрі

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz