Популярные стили
23 самых известных стиля.
Відомі стилі

Вінтаж


Що це за стиль:

Вінтаж (фр. Vintage - виноробний термін, витримка вина) - стилізоване напрямок в моді, особливо в одязі і предметах домашнього вжитку, що орієнтується на відродження модних напрямів минулих поколінь, епох. (джерело.wikipedia.)

Іншими словами це стиль Ретро. Шанувальники винтажа, це люди оцінили по гідності успішні новинки 20-50-річної давнини. У вінтаж потрапляє все що було вчора «писком моди». Певної філософії стилю немає, але є чарівність, особливо у виборі атрибутики, але не все що древнє автоматично потрапляє під цей стиль, а лише виняткові речі автентичні та оригінальні, так би мовити «обличчя» тих часів.

Наприклад популярної і навіть свого роду рідкістю на Заході стали туалети таких відомих модельєрів як Coco Chanel, Christian Dior, Hubert de Givenchy, Pucci, Ossie Clark, Mary Quant, Pierre Cardin. Теж щодо меблів яка належала в минулому відомим людям, автомобілів і т.ін..

Перетяжка в стилі вінтаж

Текстилі

Немає ніяких обмежень по фактурами, відтінкам і іншим відмінностям. Лише одне правило непорушне в стилі вінтаж, тканина повинна бути максимально подібна моді тих часів, навіть якщо це здається смішним і безглуздим.

Форма меблі

Річ має бути «оригінальної», в прямому сенсі слова, тих часів. Відреставрованої, але зберегла відбиток свого часу.

Будь-яка колірна гамма
Особливості стилю

• Вік виробу мінімум від 20 років

• Тільки ті речі які свого часу вважалися «писком моди»

• Гарним смаком в вінтажному стилі вважається роздобути річ відомої і знаменитої людини тих часів чиїм шанувальником ви є

Рекомендовані тканини

Колір і фактура тканини залежить від тих років в якому створюється інтер'єр

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz