Виготовлення чохлів: Замовлення пошиття «Англійського чохла»

чохол для дивану

Широкого розповсюдження й популярності «англійські» чохли набули завдяки своїй універсальності й витонченості. Вони, на відміну від «кантрі»-чохлів, повторюють контури дивана. Краї оббивки ретельно та скрупульозно підганяють під сидіння й вигин спинки. Обмежень у декоруванні практично не існує, головне – аби декор можливо було технічно закріпити на чохлі. Під декором маскують кріплення, що є найуспішнішим варіантом. Чохли названо «англійськими» не дарма. Виконані в англійському стилі, вони мають виглядати скромними із мінімальною кількістю прикрас.

Англійський стиль є строгим і лаконічним. Можливо, Ви забажаєте чогось менш строгого й веселішого. Переваги цієї моделі чохлів – у їх крої. Якщо придивитися, то можна побачити, що чохол точно копіює форму дивана. Кант підкреслює межі та краї меблів, усі деталі чохла підганяють під форму, аби вони акуратно прилягали. Завершує весь ансамбль «спідниця» або шлейф знизу. Унікальність цієї моделі – у тому, що на ній органічно виглядають різні новаторства, від чого чохол тільки виграє. Англійський чохол добре збалансований як захисний, так і декоративний, тобто він унікально виконує функцію прикраси та захисту ваших меблів.

На світлинах видно, які прикраси є доречними: банти або ремені на підлокітниках, що одночасно виконують кріпильну й декоративну функції; нижній шлейф чохла («спідниця»). Бажано обмежитися тільки цими прикрасами. Величезну роль звичайно відіграє тканина. До її вибору варто підходити уважно та акуратно. Щільність тканини та її зовнішній вигляд звичайно є важливими для деяких видів меблів, проте у 99 % випадків це не є суттєвим. Головне – аби Вам подобалася тканина. Чохол «англійський» дуже добре пасує для антикваріату – стільців, диванів. Домашні меблі мають бути доглянуті, тоді вони прослужать довго, без ремонтів і перетяжок.

Переклад українською Ана Новікова

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz