Статті

Пошиття чохлів. Світові тенденції в меблях.

Огляд пошиття меблевих чохлів з 18 країн — Ірландія, Британія, Китай, Німеччина, Португалія, Росія, США, Туреччина, Франція, Швеція, Японія, Україна, В'єтнам, Ізраїль, Монголія.

Вже сотні років як меблеві чохли увійшли в моду, і не тільки допомагають зберегти меблі, але і прикрашають інтер'єри. Популярність меблевих чохлів, як ми думаємо, пішла з Британії. Принаймні все вказує на це. Чому пошиття чохлів став там популярний, складно пояснити. Можливо в якийсь момент всі британці вже запаслися і шторами, і диванами, і килимами, і скатертинами, забили всі шафи одягом, а меблевої тканини залишилась сила-силенна.

... читать »
Просмотров: 720

Відпочинок в Анталіі, враження.

Вперше побувавши в Туреччині були враженні її природою. Ми очікували пустелю розбавлену горами, чи щось подібне. Однак природа країни вражає яскравістю. Дуже багато неймовірно гарних пальм. Трохи спекотно і тому всі газони проектуються зразу з автоматичним поливом, щоб не посохли. Ще помітили велику кількість ароматів, можливо тому що їздили на весні. Квіткові запахи дуже приємні, особливо ввечері дуже сильні і смачні.

... читать »
Просмотров: 926

Оббивка меблів, пошиття чохлів або купівля нової?

Настане час і улюблений диван, такий важливий і наповнений спогадами, стане непридатним. Посічеться тканина, протреться поролон або вийде з ладу механізм. Дивлячись на постраждалі від років меблі, приємні спогади будуть вже не такими приємними. Рішення замінити диван новим Вам буде здаватися радикальним та ефективним, проте, сумніви змусять Вас шукати інший вихід. Відвезти диван на дачу чи комусь подарувати?


... читать »
Просмотров: 1483

Перетяжка оббивка стільця своїми руками

Реставрація антикваріату має на увазі ні тільки роботу виключно з антикваріатом , але і з меблями з якої ви бажаєте зробити антикваріат або максимально схожу на нього. У даному уроці ми розглянемо і продемонструємо спосіб відновлення майже зруйнованого крісла і створення з цього зразка унікальне антикварне крісло в французькому стилі практично палацової мебелі. Для роботи підійде будь який стілець або крісло
... читать »
Просмотров: 2247

Диван Честерфілд, Честер

Зовсім недавно нам довелося зіткнутися з перетяжкою дивана який потрібно було зробити максимально схожим на Честерфілд і для того що б краще виконати роботу я поліз в «пошуковик» і знаєте, був здивований, немає ніякої інформації про цей «історичний» диван на російськомовних ресурсах!
Мене це дуже здивувало, адже
диван популярний у всьому світі.
... читать »
Просмотров: 1342

Руйнуємо міфи

Натуральні матеріали—Анти-кіготь—Эко-шкіра дихає—«Пружини краще»?—Поролон «товще значить краще»

Натуральні матеріали:

Багато міфів шкодять комфорту, деякі спустошують наш гаманець, але деякі завдають шкоди здоров'ю.
... читать »
Просмотров: 1290

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz