Виготовлення чохлів: Популярна тканина для чохлів

В чому різниця тканини для чохлів від тканини для оббивки та перетяжки меблів? Відмінності існують, несуттєві, але є. Тканина для пошиття чохлів має буде в міру тонкою, легкою, міцною. Потрібен певний баланс між всіма ціми вимогами.

Чохли в експлуатації бувають двох типів - разові та кожнодобові.

Якщо вам потрібен Разовий чохол, так би мовити на еNий термін, не назавжди, а таке звісно буває по різним причинам. Та чохол не планується знімати, прати і взагалі - він на раз. В такому випадку далі не читайте. а вибирайте будь-яку меблеву тканину в нашому каталозі.

Якщо ж вам потрібен меблевий чохол для постійної експлуатації, і він буде пратись і не один раз, в такому випадку інформація саме для вас ...

Чохол має бути тонким, щоб його можна було легко прати і не витрачати час на пошуки супер-великої пральної машини.

Чохол має бути легким, щоб його після прання можливо було легко без зусиль просушити, не ламаючи і не портячи сушильні кріплення чи мотузки вдома. Та й сохнути чохол має не тиждень, а бажано добу.

І нарешті, Чохол має бути міцним враховуючи і не втрачаючи своїх переваг в тонкості та легкості.

Саме тому ми зібрали на одній сторінці тканини які максимально відповідають вимогам, також ми спирались на свій досвід праці з перерахованими тканинами.

Популярні тканини для чохлів

...

Але це все лише наші рекомендації. Так би мовити, узагальнюючий досвід. Не потрібно сліпо зациклюватись саме на цих тканинах і є сенс переглянути весь наш каталог повністю, в ньому є багато тканин які також можуть стати і популярними, і навіть хітом. Всьому свій час. Вже бували випадки. коли тканина місяцями невитребувана могла за тиждень бути проданою.

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz