Ли Брум

Lee Broom

Ли БрумАнглійський дизайнер Лі Брум (Lee Broom) добре відомий, перш за все як інтер'єрний дизайнер. У 2002 році він заснував власну студію Makilee Design. За минулі шість років Лі створив інтер'єри декількох найзнаменитіших барів Англії, наприклад, Lost Society в Клепхемі, названого Кращим баром 2006 року за версією британського журналу Time Out.

Через два роки після запуску своєї першої колекції меблів, Лі Брум вже отримує таке визнання, якого більшість проектувальників шукають багато років. Його проекти продаються в Нью-Йорку, Парижі, Лондоні та Близькому Сході. Роботи були показані на Міланському Ярмарку Меблів, відзначені в публікаціях, таких як Wallpaper * Magazine, Sunday Times Style, New York Times в якій роботи Лі Брума були відзначені як «Фантастичні», «Засліплюючі» World of Interiors і 'Краще з показаного' Observer Magazine. Шанувальниками його робіт є Kanye West і Matthew Williams

Колекція меблів «Алмаз Негранений» («Rough Diamond»), що складається з шести стільців і крісел, була представлена ​​увазі широкого кола глядачів на Лондонському фестивалі дизайну. У цій колекції Лі Брум з'єднує речі з різних епох - неонові світні шнури і старовинні меблі класичних форм. Світло надає меблям вишуканий наліт таємничості і романтичності. Сам він так пояснив своє бажання «висвітлити» меблі: «Вдень ці предмети є гордістю будь-якої вітальні, але з настанням темряви їх чарівність знижується, вони стають просто примарними силуетами. Я хотів показати, що вночі вони можуть бути ще прекраснішим».

У меблевій колекції Брума шість предметів. Крім неонового шнура, що світиться холодним бірюзовим світлом, предмети прикрашені безліччю дорогоцінних лампочок.

Ли Брум Ли Брум Lee Broom Lee Broom
Lee Broom Lee Broom Lee Broom Lee Broom Lee Broom

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz