Укр [4] Рус [4]

Виготовлення чохла на диван.

Яскравий зразок чохла для меблів коли ви, тобто клієнти, самі купуєте тканину на свій смак. Багато хто не наважується самостійно вибрати тканину, боячись помилитися в кольорі або малюнку, або що чохол не гармоніюватиме з інтер'єром кімнати, і як бачите побоювання часто без ґрунтовні. Чохол виглядає чудово, унікальна, але в той же час проста тканина чудово вписалася в загальний дизайн. Виконання в «Індійському стилі» з дійсно простою тканиною та прикрашеною зав'язками зайняли гідне місце у нашому фото-архіві робіт і ми з гордістю демонструємо результат спільного результату, вашої тканини, обраної виключно вами і за вашим баченням, і нашої роботи.

... Читать »
Просмотров: 201

Чохли для меблів захисні

Також іноді реалізовуємо на рівні з меблевими чохлами та захисні чохли не тільки для м'яких меблів. На фотографії можете бачити як можна укрити від негоди ваші предмети інтер'єру від негоди, чи то сніг, чи дощ. І не просто вкрити як-небудь, а красиво оформити перетворивши прихований об'єкт на привабливий предмет інтер'єру.

... Читать »
Просмотров: 161

Оновлений диван. Використання тканини Антикіготь.

Оббивка тканиною «Антикіготь» дивана, не тільки надійно та довговічно, а також і красиво. Легкі зморшки та декоративні канти з міцної тканини виглядають акуратно та вишукано. Надзвичайно популярна тканина лягати легко і не вимушено практично на будь-яку форму меблів. Цей куточок у новій тканині чудово вчитався з дерев'яними елементами декору.

... Читать »
Просмотров: 159

Перетяжка з Бонда та Віри. Оббивка дивану

Дуже вдале перетягування меблів, кутового дивана. Тканина відмінно наголосила на прямих формах дивана і гармонійно вписалася в загальний інтер'єр. Лаковані частини меблів після оббивки стали справжнім декором і особливістю даної моделі меблів. Потайні ящики дивана, що знаходяться в підлокітниках, тепер справно працюють і приносять користь господарям. Щоправда іноді клієнти просять приховати та зафіксувати дані корисні полиці у підлокітниках, особливо їх часто ховають у квартирах, які йде під здачу або в готелях. Як би там не було, перетяжка оновила диван і тепер можна забути про цю проблему на десяток років.

... Читать »
Просмотров: 167

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz