Виготовлення чохлів: Замовлення пошиття «Індійського чохла»

чохол для дивану

Яскравий, трудомісткий, потребує велику витрату тканини та фантазію меблевий чохол в індійському стилі. Чохол «індійський» оздоблений різноманітним декором. Під стать назві, «індійські» чохли екзотичні комбінуванням тканин, не звичними формами, індивідуальною конструкцією, що робить чохол витвором мистецтва. Відмінність від попередніх чохлів є очевидною, яскрава оббивка в ледь недбалому виконанні виглядає вражаючи.

Це одна з найдинамічніших, яскравих та помітних моделей. Навіть назва пояснює напрямок цієї моделі. Та як можна побачити з фотографій чохол неординарний, приваблює погляди. Але, заради справедливості маємо зауважити що чохли в індійському стилі мають мінуси.

Один з мінусів це велика витрата тканини та складність робіт, що також впливає на кінцеву вартість робіт. Ідея моделі припускає різноманітні комбінації тканин, купу бантів, складок, ридзинок та інших важливих елементів для цієї моделі. Ще один з мінусів це найчастіше не практичність на користь краси. Доводиться поступатися практичністю чохла на користь його зовнішнього вигляду. Але погодьтеся, зовнішній вигляд цього чохла дуже його важлива риса.

У виготовленні чохла використовуються всі доступні «науці» декоративні та крипіжні матеріали — зав'язки, джгути, канти, збірки, «velcro», тасьма, підкладкові тканини...

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz