Виготовлення чохлів: Пошиття на замовлення «Кантрі чохла»

чохол для дивану кантрі

Чохол «кантрі» це проста та конструктивно необтяжлива модель. Чохол «кантрі» виглядає переконливо та симпатично. В цьому меблевому чохлі велике значення має фактура тканини та колір. Тканина має притягувати погляд до себе, простота конструкції має згасати на користь збалансованості та витонченості кольорової гамми, стилю меблевої оббивки.

Тканина в спокійних бежевих тонах прикрашена неповторними «турецькими огірками» є класичним орнаментом чохлів «кантрі». Свою назву «кантрі чохли» отримали завдяки простоті та практичності.

Прості та невибагливі на перший погляд чохли, але це тільки так здається. Якщо уважно придивитися до чохла, Ви побачите як чохол спадає на підлогу вздовж підлокітників та як елегантно повторює форму крісла, наче недбало, але на диво чітко сидить на меблях. В цьому весь кантрі чохол. Його удавана недбалість та простота робить цю модель чохлів популярною та достатньо практичною. Витрати тканин на цей тип чохла часом навіть більші, ніж на решту, більш лаконічних моделей.

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz