Перетяжка меблів: оббивка дивана

Оббивка дивана Київ

Відмінність між оббивкою його та крісла існує, не дуже велика, але вона є.
По-перше, дивани більші за розмірами ніж решта меблів, громіздкі, не пововроткі, статичні. Заважає стілець? - Можете без зайвих зусиль прибрати, із диваном так не вийде.

Дивани, зазвичай, мають різноманітні механізми, розкладачки, ящики та інші габаритні деталі. Оббивка це трудомістка справа через їх розміри та вагу. Також розміри меблів відбиваються на витратах меблевої оббивки. Іноді меблева тканина має великий раппорт (крок) малюнка, що суттєво збільшить витрати тканини, також як і при виготовленні меблевих чохлів. Оббивка меблів, в даному випадку не тільки заміна оббивки, а й також величезні внутрішні роботи з самим диваном. Внутрішні роботи - не обов'язково глобальна заміна всіх можливих деталей та матеріалів (так простіше буде придбати новий диван), внутрішня робота це - підкрутка, підбиття, підклейка, підшивка усього що розбовталося, розкрутилося, відірвалося. 90% проблем в диванах трапляються зазвичай через його вік та зношеність. Авжеж трапляються поломки, без них ніяк. Частіше за все ламаються центральні бруси в сидіннях, або днищі самого сидіння, також ламаються пружини (але, останнім часом все рідше, якість пружинних блоків в фірмових диванах зростає).

По-друге, найголовніша мета оббивки саме в оббивці новою тканиною. Оббивка частіше протирається на сидіннях, підлокітниках, якщо є і на підголівниках. Нерідко тканина вигорає від сонця, втрачає колір, малюнок. Є масовою проблема з шкірзамінниками- вони розтріскуються і розсипаються на пилок.

І, наостанок. Дивани в більшості є розкладними, тобто мають або гостьові розкладачки, або системи для щоденного використання. Вони також потребують заміни тканин, як і видима частина оббивки.

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz