Перетяжка меблів: оббивка крісла

Оббивка крісла Кієв

Чим відрізняється оббивка крісла від оббивки дивана? Крісла менші за розміром, але зазвичай їх пара. Крісло менше зношується. Хоча трапляються виключення, якщо крісло улюблене, а навпроти телевізор, або комп'ютер.

Процес оббивки крісла складає зазвичай заміну тканини, дуже рідко крісло потребує «медичну» допомогу, але як тут вже було сказано, крісла зазвичай йдуть парою, тому за строками оббивка двох крісел приблизно складає стільки ж часу, скільки й оббивка дивана.

Складність з якою можуть зіткнутися майстри в оббивці, це різна ступінь зносу крісел, тому доведеться втручатися у внутрішні елементи меблів, щоб зробити їх однаковими один з одним, та диваном, якщо він йде у комплекті. Обирається краща одиниця меблів, та за її зразком покращують решту одиниць. Буває що крісло тільки одне, то оббивати його легше за диван звісно, але якщо є комплект меблів тут є свої особливості.

І, наостанок. Не менш важливий - малюнок тканини. Меблева тканина що має більш-менш великий малюнок, якщо їх два потребує більших витрат, ніж оббивка без малюнка. Крісла повинні бути однаковими один з одним, малюнок на тканині треба розташувати ідентично один до одного на обох кріслах. Це може ускладнити оббивку, але краса потребує витрат не тільки коштів, а й уваги.

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz