Перетяжка меблів: оббивка стільців

оббивка стільця Кієв

Оббивка стільців це окрема історія, вартість таких робіт насамперед залежить від кількості стільців, від обраної Вами тканини. Якщо, наприклад, Ви оберете оббивку таку як на фотографії, витрати тканини будуть величезними, але результат буде приголомшливим. Є дуже багато типів стільців від простих , де оббите тканиною тільки сидіння, до таких як на фотографії. Складність обивки стільця залежить від його конструкції. Наприклад, щоб оббити один стілець як на фото потрібно від години, до півтори години, а якщо їх шість, то від чотирьох до шести годин.

Авжеж один стілець ніхто оббивати не буде, ані ми, ані ви. Це буде коштувати занадто дорого, та й для нас не вигідно, тому ми наполегливо радимо, якщо у Вас є ще один, або більше таких стільців, щоб було вигідно займатися цим і вам, і нам зробіть водночас ще щось. Ми впевнені, що завжди знайдеться якийсь диванчик, який потребує хоча б ремонту.

Головна проблема стільців це їх розхитування, розклеювання, пересихання шипових з'єднань, та звичайно, протирання оббивки як на сидінні так і на спинці. Практично завжди з оббивкою стільця майстри мають втручатися та ремонтувати розсохлий каркас стільця. Не хвилюйтеся що ваш стілець має розташування, замовте оббивку стільців і проблему майстри усунуть.

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz