Поради для дивана в перетягуванні і ремонту меблів

Різноманітні найчастіші поломки меблів
Самостійний ремонт котрих приведе до більш гірших наслідків.

Зламана передня планка.

Причина поломки не рівномірний розподіл ваги дивану, відсутність нижнього упору.

зламана передня планка

Провалене сидіння дивану.

Причина поломки, неправильний розподіл і розміщення основних брусів, відсутність нижнього упору.

провалене сидіня дивану

Лопнула пружина «змійка».

Причина поломки, немає з'єднувального поперечного кріплення, затонкий поролон, не вірна технологія виконання.

ремонт

Пошкодження тканини.

Причина пошкоджень як правило домашні тварини, радимо використовувати тканину «антикіготь», вона більш стійка до кігтів тварин. антикіготь антикіготь антикіготь

Вживані матеріали в перетяжці і ремонту меблів

брус

Брус

Не рідко після тривалого використання меблів трапляються поломки брусів і дерев'яних рейок, в більшості випадках їх вдається привести в цілісний стан без заміни на нові, але буває коли без заміни не обійтися, і для цих випадків у нас є чудові високоякісні дерев'яні вироби, бруси, рейки і т.д., які ми застосовуємо під час оббивки в відновленні меблів.

двп

ДВП

Найчастіша поломка в м'яких меблів це ДВП (дерево-волокниста плита), помилково вважається - що просто необхідно замінити її на фанеру, це не так, ДВП це гарний матеріал, який відповідає поняттю ціна-якість. І його вміле застосування може цілком бути рівноцінно фанері, а в багатьох випадках тільки ДВП підходить для роботи, в місцях де потрібна еластичність, легка вага виробу. Багато факторів роблять ДВП незамінним матеріалом для м'яких меблів.

Фанера

Фанера - міцний матеріал, що природно відбивається на її високій ціні. Її застосування виправдовується у виняткових випадках, але якщо це необхідно фанера буде використана нашими майстрами для досягнення високої якості з відновленню дивана чи крісла, чи стільця.

фанера

Клей

Поліхлорвініловий клей, простіше кажучи «гумовий» або «88», він незамінний в лагодження поролонових виробів і повернення вашому дивану первісної форми, або бажаної зміни форми в ремонті або оббивці дивана, крісел.

Швейна машина

Усі пошивні роботи робляться досвідченими швачками на спеціальних швейних машинах, що істотно відрізняються від звичайних побутових, складність швів і мобільність обладнання ось фактори від яких залежить вибір швейної машини при використанні під час перетяжки.

швейна машина поролон

Поролон

Пенополеуретан - він же поролон. Цей матеріал буває різної щільності, від 15% до 70%. Існує помилкова думка - чим більша щільність поролону тим краще результат, це зовсім не так, в різних напрямках виробництва застосовується різна щільність. Наприклад у виробництві спортивних матів застосовується поролон високої щільності також в автомобільних сидіннях, катерах.У меблевому ж виробництві використовується поролон 25% -30% щільності, якщо Вам демонструють поролон і переконують що він 35 або 40% щільності, то хочемо звернути Вашу увагу на те що навіть не кожен майстер зможе ось так з легкістю візуально визначити щільність поролону якщо різниця в 10 -15 одиниць, але от на його вартість різниця навіть в 5% суттєво впливає. Замислиться, чи варто переплачувати за міфічну, можливо не існуючу різницю поролону.

• Ми використовуємо для перетяжки та відновлення меблів класичний поролон 25 -30% щільності. • Для спортивних матів і катерів 45% -70%.

Ці співвідношення цілком відповідають ціна-якість.

Пружини

Пружин в світі існує неймовірна кількість видів, від різниці в витках спіралей до діаметра та висоти пружин, не кажучи вже від різної стали з якої зроблені пружини. Тому будьте готові до того що зламані пружини у Вашому дивані під час ремонту або перетяжці будуть замінені максимально тотожними за параметрами, з причини, що багатьох видів пружин просто немає в Україні і немає ніде, так як їх виробництво припинено. Звертаємо Вашу увагу на те що наявність пружинного блоку у Вашому дивані НЕ гарантує якості виробу тільки лише самим фактом існування його в дивані.

пружины пружинный блок Бонель

Блоки

Найпоширеніші пружині блоки це блоки «Бонель». Між собою вони відрізняються розмірами і відповідно ціною. Вважається що заміна пружинного блоку це панацея у вирішенні ремонту дивана і крісел, або матраців, звертаємо вашу увагу лише на те що світова меблева тенденція полягає в тому, що від пружинних блоків поступово, але неухильно всі відомі меблеві фабрики вже відмовляються, причин маса, від небезпеки блоків до дорожнечі використання. Розмістити один пружинний блок замало, до нього передбачається безліч допоміжних елементів (повсть, підкладочна тканина, тей же поролон та ще маса інших складових). Пружини це вже далеко не модно і не корисно, і люди яким хоч раз вп'ялася в задню м'яку частину зламана пружина з нами погодяться.

Сінтапон і холлофайбер

Незамінний матеріал для ремонту, виготовлення, перетяжки оббивки меблів. Згладжує кути, вирівнює нерівні поверхні, надає меблям легкість і чудову м’якість. Існують різні види синтапону, силікон, сінтапух, холофайбер, це все різновиди синтапону і застосовуються в різних меблях за необхідністю.

сінтапон

Скоба

Часи коли дивани, та й інші меблі оббивали цвяхами відійшли в минуле, їх замінила сучасна технологія оббивки. Степлер, заряджений обоймою скоб, збільшує в кілька разів швидкість оббивки і істотно поліпшує її якість. Цвяхи відтепер застосовуються виключно як декор меблів, в раритетних зразках або там де технологічно є потреба саме цвяхової оббивці.

Ватин

Ватин рівноцінний сінтапону, і звісно істотно програє ціною і якістю в гіршу сторону, але для любителів натуральних матеріалів пропонуємо і такий матеріал який ми застосуємо під час перетяжки і відновленню меблів. Раціональність його використання піддається сумніву.

Каркас

каркас диванаНа цьому фото Ви можете споглядати каркас і приблизне розташування застосованих матеріалів. Також розташування і модель зшитого чохла. Види швів, варіант кріплення тканини в дивану. Загалом для людей допитливих це фото буде цікавим.

В закінчення повідомляємо що наведені вище матеріали лише мала частина тих що використовуються в процесі ремонту, оббивці, перетяжці, та інших відновлювальних роботах з вашими меблями (диванами, кріслами, стільцями, пуфами, отоманками, матрацами и ін.). Досить часто застосовуються підкладкові матеріали - мішковина, діагональ, повсть, цвяхи, болти, саморізи, кріпильні куточки, механізми трансформації і багато, багато інших матеріалів. Дуже часто в ремонті меблів використовуються складові вашої меблів для зменшення витрат, але звісно це ні як не відбивається на високій якості кінцевого виробу, а лише суттєво економить і зменшує вартість витрат для Вас.

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz