Статті

Ru [32]
Uk [6]
Продолжения [8]

Оббивка меблів, пошиття чохлів або купівля нової?

Настане час і улюблений диван, такий важливий і наповнений спогадами, стане непридатним. Посічеться тканина, протреться поролон або вийде з ладу механізм. Дивлячись на постраждалі від років меблі, приємні спогади будуть вже не такими приємними. Рішення замінити диван новим Вам буде здаватися радикальним та ефективним, проте, сумніви змусять Вас шукати інший вихід. Відвезти диван на дачу чи комусь подарувати?


Переклад українською Олени Воробей

Перетягуваня меблів, пошиття чохлів чи придбання нових меблів?

І всі Ваші потуги в пошуках рішень. що робити з диваном, підкажуть Вам найпростіший вихід. Так, Ви маєте рацію! Це, або перетягування дивану, або пошиття чохлів. Проникнувши в тему перетягування або пошиття чохлів, в прагматичних людей знову виникає дилема: вибір між перетягуванням і комплексом відновлювальних реставраційних робіт чи пошиттям надзвичайно практичних змінних чохлів. І в цій статті дозволимо собі на правах досвідчених професіоналів, що надають саме такі послуги обговорити і порівняти корисність і ефективність перетягування меблів або пошиття чохлів, залежно від різновиду меблів та зиску того чи іншого методу.

оббивка меблів

Перетягування і чохли, порівняння методів

Порівнювати ці два методи видозмін меблів- перетяжку і чохли не зовсім коректно не бачачи самого об'єкту, тобто Ваших меблів. Саме з цих причин більшість професіоналів перед оголошенням вироку ставлять наступні обов'язкові умови: особистий огляд дивану, крісел та стільців, кожен вид меблів потребує персонального підходу та рекомендацій.

Якщо провести порівнювальний аналіз зиску між перетягуванням і чохлами, то Ви будете розчаровані гадаючи, що перетягування робити дорожче, а чохли — дешевше. Це не відповідає дійсності тому, що перетягування меблів є ефективним і результативним методом, він допомагає відновити не тільки зовнішній вигляд дивану чи крісла, але й усуває внутрішні пошкодження з заміною наповнювача на новий. Тобто, перетягування меблів доцільніше при повній зношеності дивану.

Чохли є не менш ефективними для порятунку меблів. Вони, безумовно, не стануть заміною протертого поролону чи поламаного брусу, але недооцінювати можливі конструктивні особливості чохлів не можна.В залежності від рівня професійного виконання чохли можуть повністю змінити форму та дизайн Вашого дивану. Класичному радянському чи пострадянському дивану епохи 90-их років цілком можливо надати новий вигляд звичайним осучасненим чохлом в будь-якому стилі дизайну.

пошив чохлів

Інколи, залежно від форм та складності меблів, робити перетягування дешевше, ніж пошити чохол. В більшості випадків (90%) перетягування та пошив чохлів на одну і ту ж модель меблів приблизно рівноцінні, за виключенням випадків, коли меблі в дуже поганому стані і вимагають масштабних відновлювальних робіт, включно — ремонту несущих дерев'яних рам, механізмів, заміни наповнювачів. Чому ціна майже однакова? Пояснюємо: якщо розглянемо варіант пошиття чохла на стандартні меблі при мінімальному зносі. Тобто, внутрішній наповнювач Вас цілком задовольняє, але зовнішній вигляд тканини є непрезентабельним.

Сучасні тенденції

Помилково багато хто, коли чує термін «чохли для меблів», уявляє собі «музейні чохли», виготовлені з ситцю чи льону, які в дійсності призначені лише для краси або захисту предметів інтер'єру від пилу. Якщо маються на увазі якісні чохли, це означає,що вони повинні дублювати форму меблів. Для щоденного користування використовується якісна меблева тканина, а не не звичайна - «на одне прання». При цьому витрати тканини на такий чохол складе не менший метраж, ніж перетягування цих меблів, а інколи і більше за умови, якщо на меблях присутні дерев'яні чи хромовані металеві елементи, які потрібно прикрити чохлом. В цьому випадку  витрати тканини рівносильні перетягуванню, а то й більше. При цьому потрібно врахувати системи кріплення чохла, адже він повинен бути логічно простим у використанні, без «зарозумілості», складнощів, що потребує зусиль, досвіду, часу, фурнітуру.

Правильно виготовлений та продуманий чохол — це практично дизайнерське перетягування дивану, але тільки за необхідності ускладнення додатковою системою кріплення для зручного і практичного його використання та догляду за ним. Перетягування навпаки кріпиться раз і назавжди. Принаймні, до наступного перетягування.

І лише в вище згадуваному випадку при повній зношеності меблів як зовнішньо, так і внутрішньо доцільніше використати перетягування і відновлювальний ремонт, де вже одними чохлами не обійтися. Але це, природно, буде дорожче пошиття будь-якого чохла.

Останнім часом найбільш «просуноті» користувачі меблів практикують цікавий підхід,  що не може не тішити нас, як професіоналів з нашим дбайливим ставленням до будь-яких м'яких меблів. При придбанні нового дивану його власники все частіше відразу замовляють для нього пошиття чохла. Гадаєте- затратно? Не поспішайте з висновками. На перший погляд меблі нові і не потребують додаткового догляду на зразок чохлів. Проте, рано чи пізно, нові меблі зношуються, як і нові чохли. Тому заміна старих чохлів на нові, згідно крою та форми попередніх, що суттєво полегшує роботу майстрам, буде значно дешевше, ніж нове перетягування меблів. А тому варто подумати, що доцільніше: замовити чохли на новий диван, що продовжить термін його використання і збереження на значно довший період згідно наших спостережень, чи при зносі меблевої тканини замовляти все ті ж чохли для відновлення зовнішнього презентабельного вигляду меблів, маючи вже зношене рідне покриття.

Висновок

В кінцевому підсумку вирішувати Вам, але не можна не погоджуватись з прагматичними діями багатьох людей. Найцікавіше те, що ідея пошиття чохлів на нові дивани прийшла в голову не майстрам, що надають дану послугу, але ми швидко вчимося і тому рекомендуємо багатьом замислитись над збереженням своїх меблів завчасно.

З повагою DivanchikПросмотров: 1461

Имя *:
Email *:
Код *:

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz