Статті

Ru [32]
Uk [6]
Продолжения [8]

Руйнуємо міфи

Натуральні матеріали—Анти-кіготь—Эко-шкіра дихає—«Пружини краще»?—Поролон «товще значить краще»

Натуральні матеріали:

Багато міфів шкодять комфорту, деякі спустошують наш гаманець, але деякі завдають шкоди здоров'ю.
Міф про корисність натуральних матеріалів один з них.

Не варто концентруватися на процентному вмісті бавовни, льону, вовни, в різних видах оббивки, цей факт ні як не шкодить Вам, споживачеві - користувачеві, а лише допомагає виробникам збільшити кількість продажів, адже Ваші бажання і прагнення до всього «натурального» відомі менеджерам, маркетологам.

Поговоримо краще про натуральних складових «м'яких друзів», точніше про ватин, повсті, морську траву, мішковину, вовну, вату і інші подібні, старанно заховані в надрах дивана.

натуральные материалы

Ці складові безсумнівно популярні, «розкручені» завжди витребуванні, але питання, чи так вони корисні як ми вважаємо?!

Історія цих матеріалів проста, за часів їх масового використання, в стародавні часи, просто на-просто не було альтернативи ... не рахуючи голих дощок і соломи. Та й взагалі, дивани за часів царя Гороха вважалися розкішшю!

На перший погляд здається, що поганого, покласти на диванні пружини натуральна повсть, після- шар пишною натуральної вати, укрити це не великим шаром ватину і закріпити полотном мішковини зверху ... Ось! Диван готовий до оббивці тканиною.

Тепер подивимося що відбувається з цими прекрасними наповнювачами через кілька років. Розкривши диван, уважно заглянемо всередину, де бачимо наступне ... Мішковина покрита дивними плямами, хм, можливо цвіль ?! Ах ну так, Ви здається колись переїжджали і він опинився в вогкості у гаражі (можливо просто намокнув) і як наслідок з'явився грибок. Більш благодатного середовища ніж натуральна конопляна мішковина важко уявити. Ну гаразд, грибок так грибок, ми не біологи, не маємо судити про шкідливість або користь, може це корисна субстанція, хто його знає.

Дивимось далі, відірвали мішковину, бачимо тонкий шар вирівнювального ватину, далі такий же тонкий шар незрозумілих чорних, маленьких як горошинки перцю «штучки». Запитаєте, що це ?! Бог його знає, лише припустимо, залишки життєдіяльності не відомих комах, але самі комахи десь зникли ... так-с, зацікавлені цим фактом зриваємо ватин, дивимося на товстий, пишний шар натуральної вати. Внутрішні краю суцільно усіяні «скорченими», мертвими комахами, павуками, мурахами, тарганами, блохами, клопами, вошами!

Якщо ж диван знаходився на дачі, або тимчасово був в гаражі, не виключено, виявимо рідкісні, цікаві факти, як - тунелі, акуратно, майстерно проїдені кимось більшим, ніж павук. Простеживши за «норами», виявите і сам «будиночок», колишнє місце проживання сімейства мишей.

Підсумок. Будь-яка живність, що мала доступ до дивана, будь то вона бігає, літає, чи повзає, безсумнівно зупинить вибір (де жити) на Вашому дивані, бо немає більш вдалого місця, ніж натуральні матеріали, - тепло, тихо, у разі голоду можна, ці самі натуральні матеріали, пожувати!

Тому радимо затятим прихильникам всього натурального, поборіть ваші бажання і прагніть що б в дивані по максимуму було присутнє більше не «натурального». Укрийте ложе покривалом (вовняним, лляним), та спіть спокійно на «натуральному».

Наявність різної живності в дивані- це скупчення, колекція різних бактерій, мікробів, з жахом уявляється що відбувається ТАМ всередині, і як це від ображається на нашій шкірі і здоров'ї. Регулярне вибивання диванного пилу, в цілях турботи про здоров'я, перетворюється на добровільне самогубство, бог його знає, яка кількість бактерій розлітається по повітрю!

Будьте пильні! Не завжди що здається благом, є таким!

Анти-кіготь:

антикоготьЩо за диво-тканина, з чудо-здатністю, рекламний трюк або дійсно володіє спеціальними можливостями!? Практично всі люди, що мають домашніх улюбленців - кішок, собак - цікавляться анти-кігтем, або подібним матеріалом. Дійсно, матерії з щільним плетінням нитки «незручні» для тварин. На цьому закінчуються дива анти-кігтя, в категорію «анти-кіготь» потрапляють всі тканини щільного плетіння (деякі з них Торос, Кантрі, Снейк, Натуральна шкіра, Штучна шкіра). Якщо домашньому улюбленцю нова тканина сподобається, назвіть її хоч «супер анти-кігтем», все-одно буде дерти і точити об неї кігті.

Відома маса випадків знищення кішками та собаками оббивки з так званого анти-кігтя, навіть шкіряні дивани потрапляють в ранг знищуваних.

І останнє, пару порад. Вибираючи оббивку, намагаючись вибрати більш міцну, враховуючи домашню тварину, вибирайте - більш щільним плетінням, коротким ворсом- це і буде анти-кіготь. Тварини деруть будь-яку тканину, будь-якої якості, будь-якої щільності, але на одній пошкодження помітні відразу, на іншій, більш щільній, зберігається зовнішній вигляд довше. Взагалі, щоб не було проблем, у продажу багато речей для кішок і собак, відволікаючи їхню увагу від меблів. Ветеринари рекомендують кішкам стригти кігті- це збереже меблі.

Эко-шкіра, яка дихає:

экокожа

Приклад стандартного рекламного тексту який створює міф навколо хорошого шкір-замінника, та надає йому неймовірних здібностей!


экокожа

Відмінність Еко-шкіри і «не Еко-шкіри» в гумовому напиленні на еластичній поверхні тонким шаром, ніж у звичайному «кожзамі». Також начебто не еластичність Еко-шкіри міф, саме її розтягнення - еластичність найбільший її плюс.

кожа
Зносостійкість дорівнює звичайній тканині, лише має значення в якому місці на меблях її застосувати. Еко-шкіра боїться різних хімічних миючих засобів, і надмірне їх використання приведе до відокремлення гумового напилення від основи.

Ефект «дихаючої шкіри» відбувається з причини тонкого напилення гумованого покриття. Сучасність, практичність матеріалу названого несправедливо «Еко-шкіра» без заперечне, легкий, еластичний, простий в роботі, до міри зносостійкий, але міфи якими його оточили шкодять застосуванню, і адекватної оцінки цього відмінного шкір-замінника.

Пружини краще? :

Почнемо з перед-історії, пружини, точніше «пружинні блоки», як нововведення і новаторство спрощуючи, здешевлюєче виготовлення меблів, запустили в масове виробництво років так 60-70 тому, люди, споживачі, поняття не мали що таке «ці пружини» та ще без мотузок які їх завжди зв'язували (!), на залізі спати і жити - вимагало термінових пояснень чому вони зобов'язані купувати пружинні дивани?! Тому саме у ті часи почалась піар компанія на переконання в супер корисності пружинних блоків, їх довговічності, не замінності і т.д. і т.п .. Лише коли пружини почали лопатися і врізатися в задні місця тим самим споживачам, багато хто скептично поглянув на «нововведення». Багаторічний «переможний марш» пружинних блоків закінчується.

Зіпсовані спини, по колоті попи, протерта оббивна тканина, скрип, хрускіт іржавіючого метала, викликало скептицизм переконань корисності, довговічності «пружинного новаторства».

На виправдання пружинних блоків скажімо, вони дійсно, були довговічні, порівняно з соломою, морською травою, кінським волосом і подібними матеріалами! Так і зараз пружинні блоки переживуть деякі «сучасні» зразки меблів безперечно, за умови, що при їх «упаковці» в дивани витримано хоча б 50% не обхідних умов!

Бажаючим, хто прочитав статтю, але так і не охолонувшим від ідеї купити «пружинний диван», порадимо, є, так, є, гарні пружинні дивани! АЛЕ Купуючи свідомо дешевий товар, отримаєте шматок метала на дерев'яній рамі, обтягнутий тканиною, це не меблі, і вже тим більш не ті меблі які проживуть роки й перейдуть як добра пам'ять до Ваших дітей і онуків.

Гарне дешевим не буває!

Поролон «товще - краще» :

Природна мрія та бажання кожної людини спати на м'якому, пишному, зручному.

Питання в тому чи можливо «в піхнуть не в піхуемое», вибачте за каламбур.

Багато моделей м’яких меблів, через конструктивні особливості обмежені певною товщиною поролону, і при всьому Вашому бажанні і нашому вмінні, неможливо, без втручання в конструкцію зробити товщину поролону більш ніж передбачено технологією. Але побажання клієнта, як кажеться закон (а нам сміх), якщо ви готові змінити конструкцію, і готові на зайві витрати, вуа-ля, ми зробимо як бажаєте.

Повинні попередити, хоч ми люди і досвідчені, деколи бувають курйозні ситуації, які навіть ми не в змозі передбачити. Розповім найсмішнішу.

За побажанням людини, сидіння кухонного куточка було збільшено в два рази, що перевищує норму (норма 30-40 мм.). Незважаючи на застереження клієнт наполіг на своєму. Закріпивши поролон, оббивши деталі, зібравши куточок, прибравши за собою, отримали розрахунок і давши гарантію розійшлись, побажавши один одному успіхів.

Через день або два, дзвінок клієнта змусив нас посміхнутися кумедності ситуації - виявляється куточок почав «пукати». Велика товщина поролону вбирала багато повітря і коли на нього сідали, повітря стискалось намагаючись вирватися в усі щілини, так як тканина досить щільна, повітря знаходило маленькі шпарини між кріпильними скобами і тканиною, виробляючи не надто культурні звуки.

Цього би не сталося, якби товщина пенополеуретана була обмежена передбаченою виробником.

Якщо наповнювач вийшов з «ладу», не мудруйте, замініть на новий тієї ж товщини! Якщо бажання зробити м'якше велике, проконсультуйтеся с майстрами, після приймайте рішення, але не навпаки, наша Вам порада.




Просмотров: 1291

Имя *:
Email *:
Код *:

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz