Статті

Ru [32]
Uk [6]
Продолжения [8]

Пошиття чохлів. Світові тенденції в меблях.

Огляд пошиття меблевих чохлів з 18 країн — Ірландія, Британія, Китай, Німеччина, Португалія, Росія, США, Туреччина, Франція, Швеція, Японія, Україна, В'єтнам, Ізраїль, Монголія.

Вже сотні років як меблеві чохли увійшли в моду, і не тільки допомагають зберегти меблі, але і прикрашають інтер'єри. Популярність меблевих чохлів, як ми думаємо, пішла з Британії. Принаймні все вказує на це. Чому пошиття чохлів став там популярний, складно пояснити. Можливо в якийсь момент всі британці вже запаслися і шторами, і диванами, і килимами, і скатертинами, забили всі шафи одягом, а меблевої тканини залишилась сила-силенна.

Текстильне виробництво наплело тисячі рулонів, і рулони потрібно було кудись дівати. Ось когось в кінці кінців і осінило, а чому б не виготовляти на замовлення меблеві чохли! У різні роки популярність пошиття чохлів в різних країнах то зростає, то падає. А в деяких до сих пір відсутня навіть затребуваність на них. Пошиття меблевих чохлів досить трудомісткий процес і вимагає досвіду і вправності.

Пошив мебельного чехла

Чохли бувають різноманітних форм, моделей, конструкцій, призначень. Вигадуються різноманітні форми, з різноманітних тканин, і меблевих і не меблевих. З чого тільки не замовляються чохли для меблів. З мішковини, з льону, з ситцю, з джинси ... з будь-яких можливих матеріалів, і з неможливих, до речі, теж намагаються! У всіх країнах по-різному реалізують подібний елемент декору, хтось йде простим шляхом, хтось складним, комусь подобається мінімалізм, а комусь шик і помпезність. Деякі країни переймають повністю досвід інших, більш на їх погляд просунутих, деякі навпаки, категорично не хочуть копіювати і намагаються вигадати велосипед. До речі у деяких дуже навіть непогано виходить.

Ми вирішили про аналізувати весь світовий ринок послуг пошиття меблевих чохлів. Нам стало цікаво де і які, хто любить чохли, які моделі, яких відтінків. Результат нас здивував тим, що ті країни від яких ми очікували прогресу в меблевих чохлах були напрочуд байдужі до цього продукту, а країни здавалося б ну зовсім яким не до цього рясніють моделями і різноманітністю. Варто врахувати те що останнім часом пошиття чохлів автоматизоване настільки, що практично зникло авторське мистецтво. Наприклад Китай наплодив ринок величезною кількістю "гумових, безрозмірних" і дешевих чохлів, в той же час самі китайці вважають за краще користуватися зовсім іншими моделями. Іронія долі. "Ви у нас купуйте, але ми таке не носимо!" Сумно те що дійсно купують цей кошмар. Ціна все-таки для більшості, ключовий фактор у прийнятті рішень. Однак не все так сумно ...

Дивно, але навіть є країни яким абсолютно не цікаві теми пошиття меблевих чохлів. Їх ринок пустий, і від місцевих умільців, і від китайських дешевих "безразмерок". Наприклад в Африці практично немає не те що чохлів для меблів, там і самих меблів особливо немає. Здивувала також Монголія, повна байдужість до чохлів на меблі, от не треба це людям. Спадкоємці Чингісхана ймовірно вже награлися в розкіш настільки, що виробився імунітет на будь-яку розкіш. Загалом немає попиту - немає пропозиції. Цілком можливо що той хто перший там організовує пошиття меблевих чохлів на замовлення - озолотиться!

А є країни повністю поглинені китайським "мистецтвом", ймовірно їм цілком вистачає цих великих гумових е-м, чохлів! В'єтнам і Ізраїль просто таки завалені жахливими і несмачними меблевими чохлами. І нічого, люди задоволені! Як сумно жити в світі де немає пошиття меблевих чохлів! Ну, не будемо про сумні країни, будемо про веселі.Ірландія перша країна з якої ми почали аналіз і оманливе надихнулися. Подумали, вау, такий асортимент і якість чохлів! Але на жаль Ірландія одна з небагатьох країн де настільки просунуті чохли для меблів. Класичні моделі чохлів настільки відшліфовані, що око радіє. Великий вибір, багато пропозицій, різноманітність меблевих тканин для чохлів. Загалом ірландці молодці. Цілком можуть налагодити виробництво меблевих чохлів до Ізраїлю або в В'єтнам. 

Джерело irishloosecovers.com
Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.


Британія колись дивувала різноманітністю меблів і пошиттям меблевих чохлів, практично стала засновником цієї моди, чомусь здулась. Ті пропозиції що є просто увергають в смуток. Ймовірно все британці закуповуються чохлами в Ірландії. Тому як, дитячий рівень чохлів що наданий зараз в Британії здається сумнівним з точки зору краси. Або може все хто хотів вже скупилися меблевими чохлами раніше і тепер вони нікому не потрібні!?

Джерело laurelberninteriors.com
Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.


Німеччина тримає планку вже багато років. Увірвавшись одного разу на ринок меблів і пошиття чохлів для меблів, зміцнилися там грунтовно і на дуже високому рівні. Німці просто таки генерують креатив, і вносять новинки в меблеве мистецтво! Більшість меблевих нововведень, гарантуємо, прийшло з Німеччини. То вигадають нову форму, то як то по-особливому закладуть кути, то вигадають такий собі новий шов. Німеччина "рулить" попереду планети всієї! Німецький меблевий чохол це гарантія якості і креативності. Є у кого вчитися. Хоча пошиття меблевих чохлів як ринок не сильно багатий пропозиціями, німці більше приділяють увагу виробництву м'яких меблів. І б'ють просто всі рекорди нестандартності.

Джерело comfort-works.com
Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.


Іспанія лідирує в простоті меблевого чохла. Чим простіше тим краще. Хоча, ні, китайці їх переплюнули, але про них нижче. Іспанці не довго мудруючи вигадали ергономічні чохли, накидки зі шлейками. На цьому все. Геніальність в простоті, принаймні вони так думають. Спірне рішення. Але і на цей товар буде покупець ми впевнені. У нас періодично замовляють саме такого роду меблеві чохли.

Джерело sofafabrica.es
Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.


Італія дивовижна у своєму підході до пошиття меблевих чохлів на замовлення. Італійці вміють робити практично будь-які моделі чохлів, і роблять, скажімо вам, на високому рівні. Немає такої моделі чохла для меблів яка б не пропонувалась умільцями Риму. Утім, як не дивно, меблеві чохли в Італії судячи з усього не популярні. Можливо період тимчасового спаду. Асортимент на ринку послуг з пошиття чохлів просто величезний і різноманітний, будь-яких форм, будь-яких тканин. Дуже цікаво. Не так багато креативу як в Німеччині, але різноманітність і вибір меблевих чохлів приємно радує.

Джерело lavorincasa.it
Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.


Китай хитрий і мудрий. У той час як китайці просто таки наповнили світовий ринок безрозмірними гумовими чохлами-колготками, самі ж вважають за краще зовсім інші. Навіть скоріше не чохли в звичайному розумінні, а швидше накидки на шлейках. Чим то віддалено схожі на іспанські моделі накидок, тільки більш прості у виготовленні, і зовні також поступаються іспанським. Практично всі накидки, популярні в Китаї, обрамлені візерунковими стрічками. Така собі легка вульгарність. Однак їм подобається і подібні покривала надзвичайно популярні. Ця несмак їм в покарання за їх чохли-панчохи якими вони нагородили весь світ!

Джерело item.jd.com
Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.


Португалія лідер класичних чохлів для меблів. В основному лідирують чомусь саме білого кольору чохли. Моделі чохлів португальців дуже схожі з нашими, українськими моделями. Повторення контурів меблів, окантовка, прямі лінії, декоративні спідниці ... тощо. Незрозумілий білий колір меблевих чохлів найпопулярніший, що трохи напружує при пошуку виконавця пошиття чохлів. Однак португальські чохли надзвичайно красиві і вишукані, в порівнянні понад перерахованими країнами.

Джерело charmedecor.com
Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.


Росія багата на чохли. Слід Росію розділити на Москву і всю іншу, так як візуальна відмінність кидається в очі. Москва більше химерно і багата. Московські меблеві чохли помпезні, навіть складно сказати в якому вони стилі, в палацовому чолі.

Поза Москви теж існує життя і часом більш творче, але просте. Чохли наприклад в Курську виглядають простіше і дешевше московських, проте в них відчувається ідея і спроба новаторства. Однак загальна тяга росіян копіювати можновладців накладає слід, так чи інакше на всі моделі меблевих чохлів, якогось "рококо-барококо" стилю. Однак слід визнати що в Росії величезний попит і величезний ринок послуг з виробництва на замовлення меблевих чохлів. На рівні з пошиттям чохлів не менший ринок і з продажу гумових панчох чохлів. Росіян багато - роботи вистачить усім. Китайцям ще шити і шити.

Джерело alfa-lux.ru
Джерело shik-shtora.ru
Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.


США люблять все універсальне і старомодне. Одного разу увійшли в моду англійські чохли, тепер там так і сидять. Пропозицій з пошиття чохлів не багато. Продаж готових ікеевскій чохлів теж не так щоб багато, та й китайські панчохи чохли теж як то не сильно там розгорнулися. В середньому всі зайняли якісь середні позиції на ринку. За креативності штати поступаються Німеччини, а в розмаїтті Італії. Меблеві чохли в штатах є. Класичні, якісні, перевірені роками моделі, і вибір досить обмежений. Навіть ми, Україна, можна сказати випереджаємо штати технологічно в пошитті меблевих чохлів під замовлення.

Джерело shopfourseasonsfurniture.com
Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.


Туреччина батьківщина тисячі меблевих тканин. Очікували там побачити велике розмаїття меблевих чохлів. А ні! Наприклад, пошив автомобільних чохлів там просто цвіте і пахне! Будь-які варіації, будь-які тканини, будь-яких кольорів, у автомобілістів там свято. А ось меблеві чохли, так би мовити домашній затишок в Туреччині страждає. Не можна сказати що турки не вміють робити чохли. Уміють! І дуже навіть на високому рівні. Але от чомусь лінуються і не хочуть, і всю свою енергію віддають автомобілів. Ймовірно результат патріархального суспільства. Пропозицій з пошиття меблевих чохлів для будинку практично немає, а ті що є виконані у відмінній якості і зі смаком.

І що характерно, в Туреччині просто геть відсутні в реченні китайський панчохи чохли. І це чесно кажучи обнадіює. Можна чекати згодом розквіту креативності меблевих чохлів в країні.

Джерело coverella.com
Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.


Україна не поспішаючи і повільно займає своє місце з пошиття меблевих чохлів. Навіть не дивлячись на те що у нас просто засилля і завал китайських резінчатих чохлів, паралельно проте також успішно розвивається і пошив на замовлення чохлів. Тяга до мистецтва і творчості у людей не гасне, а тільки збільшується. В основному у нас популярні чохли в англійському стилі, можливо з невеликими неістотними змінами. Колірна гамма чохлів різноманітна, немає абсолютно ніяких яскраво виражених переваг. Вибір тканини абсолютно не передбачуваний.

Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.


Франція завжди виділялася яскравими кольорами чохлів. На цей момент тенденція збереглася. Строкатість меблевих чохлів в цій країні напевно одна з найвиразніших в світі. Франція відрізняється не тільки тканиною, але і моделями своїх чохлів і способами їх виготовлення. Від класичних англійських чохлів до божевілля "загорніть в простирадло". Контраст тканини йде поруч з контрастом ідей. В принципі Франція в пошитті меблевих чохлів завжди займала стабільне не перше місце. Не приваблює ймовірно французів виготовлення чохлів, як не приваблюють і китайські готові меблеві чохли, яких на ринку практично немає.

Джерело reggariki.unblog.fr
Джерело oliviatamponlajarriette.fr
Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.


Швеція одна з найзагадковіших країн по відношенню до меблевих чохлів. Вони там як би і є, але як би і ні. При аналізі смаків шведів склалося відчуття що їм взагалі меблі не принципова. Є і є. Повна байдужість до китайських чохлів проте ніяк не заважає такому ж байдужості і до місцевих майстрам з пошиття меблевих чохлів. Шведи, як здалося, віддають перевагу ікеевскій стандартних меблів і вже на неї можуть дозволити замовити стандартний ікеевскій чохол на свою стандартну меблі. В принципі досить просунутий погляд на меблі і меблеві чохли. Але як то все одно нудно, все це!

Джерело petra.metromode.se
Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.


Японія країна без меблевих чохлів. Ну зовсім відсутнє бажання і пропозиції їх комусь робити, а кому-то замовляти. Меблевий чохол можна включити в розетку, в цьому напевно причина! Японці віддають перевагу незвичайних меблів, нестандартної, дивною, цього добра там "греблю гати", але ось меблеві чохли там як то зовсім не пішли. Хіба що зрідка зустрічається маленький чохол на отоманку або табурет, або, що ще рідше, чохли на диван. Чохли на диван ті що були нами помічені відрізняються своєю максималистично в розмірах і формах. Якщо вже замовляти чохол на меблі, то так щоб всім чохлам чохол! Якось так. І все-таки японці були помічені в неприродній любові до декоративних подушок, що їх трішки виправдовує.

Джерело ohchr.neotel.net.mk
Джерело kosuga.co.jp
Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.

Підсумок

Пошиття меблевих чохлів все-таки популярний в світі не дивлячись на засилля дивних і некрасивих китайських безрозмірних меблевих чохлів. Найпопулярніші моделі таких чохлів ми також наводимо, вони присутні практично на ринках усіх країн світу, ну крім тих що ми назвали. Ну, а взагалі на будь-який товар є свій покупець. Хтось менш вибагливий і нерозбірливий цілком задовольниться гумовим безрозмірним чохлом за низькою ціною, ну, а кому-то потрібен більш якісний і красивий меблевий чохол, виготовлений і пошитий виключно під форми його дивана.

Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.Пошив чехлов. Мировые тенденции в мебели.Просмотров: 704

Имя *:
Email *:
Код *:

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz