Вартість чохлів

Вартість пошиття чохлів і виготовлення подушок

В стислий термін і на високому рівні ми з конструюємо та виготовимо чохол. Будь-якої складності, з будь-якої меблевої тканини. З практично будь-яким вашим побажанням. Багаторічний досвід дозволяє нам це гарантувати.

ціна чохлів

Вартість: витрати залежать від багатьох факторів, форм та конструкцій Ваших меблів, бажаний чохол, засоби його кріплення, важлива складова ціни це вартість самої тканини для чохлів. Приблизна вартість чохла на крісло, яке Ви бачите на фотографії зверху, може скласти від 1 000 до 1 400 гривен. Важко оцінити вартість робіт по пошиттю чохлів не бачачи самих меблів та не знаючи Ваших побажань по конструкції чохла і бажаної Вами тканини.

Чохли мають різні модифікації. До різних диванів може бути по бажанню застосована одна й та модель чохлів, так само як і різні моделі чохлів можуть бути застосовані до однакових зовні меблів.

Пошив чохлів Меблеві чохли
Чохол для дивану

Популярністю користуються чохли на стільці. Не дивно, бо чохли не лише прикрашають стільці, але і захищають лаковану деревину від зовнішніх пошкоджень. І практично будь який стілець, зовні так невідповідний Вашому дизайну, в чохлі навмисно пошитому під стиль та тон вашого інтер'єру з легкістю впишеться в нього.

чохол для стільця

Вартість: ціна на пошив чохлів на стільці в багато в чому залежить від кількості стільців. Наприклад, чохли для 8 стільців обійдуться Вам загально значно дешевше чим чохол на один єдиний стілець. Тому радимо, якщо бажаєте зменшити  витрати, замовляйте чохли якомога на більшу кількість меблів. Так буде суттєво дешевше. І гарніше.

Вартість пошиття чохла на стілець на фотографії зверху складе приблизно 400 гривен.

Чохли для подущок

Для людей тонко відчуваючих тони, пів тони, відтінки, перелив тканин, переходи кольорів, ми з задоволенням допоможемо підібрати ту гамму кольорів в подушках котра максимально Вас задовольнить. Бо подушки не лише для краси та зручності, і люди знаючи, дизайнери, декоратори, скажуть, що подушки є важливим фактором в будь-якому інтер'єрі. Вірно підібрані подушки можуть як підкреслити певні тони інтер'єру, так же й погасити особливо динамічні та насичені кольори.

Вартість: вартість подушки класичних форм включає до складу наповнювач (котрий може бути різним, від натуральних до синтетичних) в більшості випадках складає від 200 до 350 гривні. Ціна залежить від розмірів подушки, тканини з якої вона буде зшита, також наповнювач. Значення також грає кількість подушок. Чим більше подушок, тим менша складова кожної з них окремо.

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz