Тканина Велюр

велюр

Велюр - загальна назва меблевих тканин з м'якою ворсової бархатистою лицьовою поверхнею. Назва матеріалу походить від французького слова «velours», що означає «волохатий», пояснюється тим, що при виробництві велюру використовується відразу п'ять ниток, які переплітаються між собою, утворюючи ворс. Залежно від призначення і дизайну оббивного матеріалу, ворс велюру може бути по-різному оброблений. Може бути розташований вертикально по всій тканині або на окремих ділянках пригладжений в одну сторону. Ворсова нитка визначає зовнішній вигляд оббивки, її якість і споживчі властивості. Часто відбувається тисненням, розчісують за трафаретом або укладають у вигляді різноманітних малюнків.

Сучасні велюри виробляються при різному поєднанні натуральних і синтетичних волокон: текстурованих поліамідних і поліефірних ниток, що позначається ні тільки на текстурі і вигляді тканини, але і на технічних і експлуатаційних даних.

Велюрова оббивка меблів класика і ніжність. Бархатистість матеріалу поза конкуренцією. Потрібна майстерність в роботі з велюру, перетяжка диванів і крісел велюрової оббивкою припускають декоративні зморшки, складок, драпірування, за щипчики, і вони повинні бути збалансовані і продумані.

О компаніі

з 10.00 до 20.00
моб. (097) 965 40 66
Для фотографій і повідомлень
viber (094) 887 80 73
WhatsApp (094) 887 80 73
пошта: [email protected]

Додаткова інформація

Ваши запитання
Статі
23 відомих стиля
О чохлах
Мапа сайта

Ми в соцмережах

Facebook
Instagram
Ру
En
Хостинг от uCoz